Uwaga Utalentowani, Nastawieni na Sukces Świadomi i Twórczy Przedsiębiorcy o Otwartym Sercu i Umyśle

Zapisy na Program:  

"10-21-40 Dniowe Wyzwanie - Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Swoim Życiu w 10-21-40 Dni"

Poznaj Klucz do Efektywnego Wzmocnienia Pewności Siebie, Samooceny oraz Poczucia Własnej Wartości i zacznij żyć pełnią życia

Zapisy zakończą się za:

Co jest możliwe dla Ciebie, gdy zamierzasz dostrzegać swoją wspaniałość w całej okazałości?

Do czego będziesz zdolna/zdolny? Jakie możliwości się przed Tobą otworzą?

 Skorzystaj z promocji TUTAJ:

POBIERAM Program WPS >>>Tak! Jestem gotowa/y na wzmocnienie pewności siebie!

Podejmij AKCJĘ - ZAPISZ SIĘ na PROGRAM WPS Tutaj:

WPS-STARTER PROMOCJA ZAMIAST 197.00 PLN
97.00
POBIERAM WPS-STARTER W PROMOCJI

 • Pakiet Podstawowy WPS-STARTER
 • Dostęp do Pakietu przez 1 rok
 • Bonusy o wartości 37.00 PLN
WPS-10 PROMOCJA ZAMIAST 394.00 PLN
197.00
POBIERAM WPS-10 W PROMOCJI

 • Pakiet Podstawowy WPS-10
 • Dostęp do Pakietu przez 1 rok
 • Bonusy o wartości 112.00 PLN
18/09/2021 06:52

Witam Cię serdecznie. Bardzo się cieszę, że zajrzałaś/eś na tę stronę. Może jesteś teraz w bardzo trudnym, ale tak naprawdę przełomowym etapie swojego życia. I czujesz całą/całym  sobą, że musisz znaleźć najlepsze rozwiązanie w sytuacji, w której się teraz znajdujesz. Szukasz drogi, która poprowadzi Cię do sukcesu.

Powiem Ci, że jesteś w odpowiednim miejscu i czasie! Za chwilę poznasz sposób na rozwiązanie swojego problemu:)

Pozwól, ze zadam Ci pytanie:

Ile jeszcze czasu potrzebujesz na to, by ukrywać przed światem siebie, swój głos i swoje talenty?

Jeden dzień? Jeden rok? 5 lat? 20 lat?

Zaniżona pewność siebie oraz zaniżone poczucie własnej wartości, to w istocie ukrywanie siebie.

Może myślisz, że masz wysokie poczucie własnej wartości. Chciałabyś się przekonać jak wysokie? Naprawdę łatwo to sprawdzić. Margaret Lynch podaje super ćwiczenie na to.

Wyobraź sobie, że stoisz pięknie ubrana i wyszykowana na przodzie sali, w której znajduje się ponad 30 osób. Większość z nich, to ważne autorytety i osobistości. Ludzie Ci zarabiają więcej od Ciebie a ich status społeczny jest wyższy od Twojego.

Jeżeli jesteś zatrudniona na umowę o pracę, wypełnij ten pokój swoim szefem, kierownictwem i kolegami. Uwzględnij osoby, które są zależne od Twojej pracy, a także osoby, które są przynajmniej częściowo odpowiedzialne za to, ile zarabiasz i za przyznawanie podwyżek.

Jeżeli jesteś samozatrudniona lub prowadzisz swoją firmę, wypełnij tę salę swoimi docelowymi, idealnymi klientami, inwestorami, kibicami, fanami, partnerami w biznesie.

Teraz, kiedy stoisz przed nimi twarzą w twarz powiedz: Jestem świetna w tym, co robię. Jestem w tym wybitna. Całkowicie zasługuję, by dobrze mi za to zapłacono.

Co poczułaś, kiedy powiedziałaś to tym osobom? Czy poczułaś się komfortowo z ogłoszeniem wszystkim, jaka jesteś wspaniała? A może poczułaś zażenowanie i przerażenie?

Może poczułaś reakcje w swoim ciele takie jak: ukłucie, ucisk w żołądku lub inna silna reakcja w ciele? To jest powszechna reakcja.

Wiele osób podświadomie pragnie, by ich talenty, prawdziwe ja oraz wyjątkowość pozostały w ukryciu.

To ukryty, zakodowany program, który powoduje, że przedstawiasz siebie jako:

 • osobę, która potrafi się dopasować,
 • osobę , która Twoim zdaniem jest bardziej właściwa
 • osobę, jaką chciałaby (potrzebuje) widzieć Twoja rodzina, nauczyciele, rodzice, przyjaciele (Twoi klienci w Twoim mniemaniu)
 • starasz się wszystkich wokół uszczęśliwić i zaspokajasz ich potrzeby, kosztem swoich
 • skromnie oceniasz swoją wartość, gdyż myślisz, że dzięki temu będziesz bardziej doceniona i lubiana

Ukrywanie siebie wiąże się z lękiem przed zranieniem i przed doznaniem kolejnego bólu. Masz dwa wyjścia z tej sytuacji.

Pierwsze wyjście, to poddać się przeszłości i iść za swoim lękiem. To rozwiązanie wydaje się łatwiejsze, gdyż nie dokonujesz żadnych zmian. Po prostu dalej kroczysz tą samą ścieżką. Oznacza to też otrzymywanie podobnych rezultatów w Twoim życiu, jakie otrzymujesz teraz.

Drugie wyjście jest trochę trudniejsze. Wymaga przekroczenia oraz rozszerzenia Twojej strefy komfortu. Dostrzeżenia swoich lęków oraz uwolnienia się od nich. Wymaga zaakceptowania Twoich silnych stron i słabych stron, otworzenia się na nowe możliwości, które już czekają na Ciebie. Wymaga też zmiany Twoich schematów myślenia i reagowania na przydarzające się sytuacje.

Wiem, że może być to czasami trudne. Ale wiąże się to też, z przygodą, z odkrywaniem samego siebie, swojego potencjału i talentów. Może być to źródłem dobrej zabawy z samą sobą.

Kiedy wybierzesz to wyjście, otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Twoja tożsamość i odbiór siebie się zmieni. Zaczniesz wreszcie w pełni szanować i kochać siebie, tak, jak na to zasługujesz.

Które wyjście wybierasz?

Jesteś na tej stronie, więc oczywistym jest dla mnie, że wybierasz siebie, wybierasz trudniejsze wyjście, ale za to znacznie ciekawsze i dające możliwość rozwoju oraz przekraczania swoich granic. Gratulacje!

Jest wiele osób, które tylko mówią o zmianie, ale nie mają na tyle odwagi, by rzeczywiście wprowadzić ją do swojego życia.

Oczywiście możesz sama walczyć i pokonywać swoje lęki. Ale możesz też skorzystać z prowadzenia oraz wsparcia w grupie osób do Ciebie podobnych. Świadomych, utalentowanych i twórczych przedsiębiorców, takich jak Ty, dążących do rozwoju siebie oraz poszerzania swojej strefy komfortu.

Zamknij oczy ...... Jak zmieniłoby się twoje życie i co byś mogła/mógł w nim osiągnąć, gdybyś miał/a więcej pewności siebie? Co by to oznaczało dla Ciebie, wzmocnienie Twojej samooceny i poczucia własnej wartości?

Ale jak myślisz, co by się stało, gdybyś wiedział/a, jak wzmocnić pewność siebie we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie w słabych obszarach?

Co,  jeśli mogłabyś/mógłbyś to zrobić korzystając z odpowiedniego szkolenia i pomocy?

 Skorzystaj z promocji TUTAJ:

POBIERAM Program WPS >>>Tak! Jestem gotowa/y na wzmocnienie pewności siebie!

Podejmij AKCJĘ - ZAPISZ SIĘ na PROGRAM WPS Tutaj:

WPS-STARTER PROMOCJA ZAMIAST 197.00 PLN
97.00
POBIERAM WPS-STARTER W PROMOCJI

 • Pakiet Podstawowy WPS-STARTER
 • Dostęp do Pakietu przez 1 rok
 • Bonusy o wartości 37.00 PLN
WPS-10 PROMOCJA ZAMIAST 394.00 PLN
197.00
POBIERAM WPS-10 W PROMOCJI

 • Pakiet Podstawowy WPS-10
 • Dostęp do Pakietu przez 1 rok
 • Bonusy o wartości 112.00 PLN

Co dostajesz i jak możesz skorzystać z całości Programu WPS?

Program:  "10-21-40 Dniowe Wyzwanie - Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Swoim Życiu w 10 - 21 - 40 Dni" w skrócie WPS - przygotowany jest w 4 różnych Pakietach: WPS -10, WPS-21 oraz WPS-40 + WPS-Starter

Z każdym dniem trwania programu budujemy "mięśnie" Pewności siebie, Samooceny oraz Poczucia Własnej Wartości. W zależności od wersji którą zakupisz będziesz rozwijać te mięśnie w okresie:

 • Pakiet WPS -10 Program trwa 10 dni.
 • Pakiet WPS-21 Program trwa 21 dni.
 • Pakiet WPS-40 Program trwa 40 dni.
 • Pakiet WPS-Starter Program trwa 5 dni.

Co konkretnie dostaniesz? Poznaj Szczegóły Pakietów.

Naciśnij poniżej na interesujący Cię Program, by poznać szczegóły.

 

W ramach Programu WPS-Starter dostajesz dostęp do 5 dni Programu: „Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Swoim Życiu”.

5 dni pozwoli Ci zapoznać się z Programem. „Poczuć” go i zacząć przeprogramowywać Twoją podświadomość oraz zacząć budować silne „mięśnie” pewności siebie, samooceny i poczucia własnej wartości.

Konkretnie dostajesz:

 1. Proces Wewnętrzny: „Wzmacniacz Pewności Siebie”– (inny w ciągu 5 dni) – 5 plików mp3 do pobrania na komputer/telefon komórkowy. Dzięki niemu zaakceptujesz Twoją pewność siebie oraz Twoją wewnętrzną wartość na głębszym poziomie niż dotychczas. Przeniesiesz się na wyższy poziom swojego rozwoju.
 2. Możliwość skorzystania z Aktywacji Promieniującego Światła Jedności podczas pracy z „Wzmacniaczem Pewności Siebie”. Dzięki Aktywacji Promieniującego Światła Jedności doświadczysz poczucia własnej wartości, pewności siebie i samooceny na najgłębszym możliwym dla Ciebie właśnie tu i teraz poziomie.
 3. Codzienna Akcja 5 Dni – Dzienna Inspirująca Akcja do wykonania. Inna w każdym z 5 dni. Pomoże Ci krok po kroku budować mięsień Pewności Siebie.
 4. Codzienny Punkt Skupienia (inny w każdym z 5 dni) – Dzienny Punkt Skupienia – Afirmacja. Dzięki niemu łatwiej Ci będzie poradzić sobie z negatywnymi głosami w głowie, nieprzyjemnymi uczuciami, ale także z codziennymi nieoczekiwanymi i może nieciekawymi sytuacjami.
 5. Wypróbujesz na sobie „5-częściowy Poranny Rytuał Super Pewności Siebie™” – Skoncentrowane, produktywne, udane poranki generują skoncentrowane, produktywne, udane dni – co nieuchronnie tworzy udane życie. I na odwrót: rozleniwione, nieskoordynowane, nieproduktywne i przeciętne poranki generują nieostre, nieproduktywne i przeciętne dni, a ostatecznie przeciętną jakość życia.

Poprzez prostą zmianę tego, jak się budzisz każdego ranka, możesz przetransformować dowolną dziedzinę swojego życia, szybciej niż kiedykolwiek myślałaś, że to możliwe.

 1. Dostęp do grupy 10-21-40 Dniowe Wyzwanie WPS na Facebooku. Dzięki temu wymiana myśli, informacji i codziennych postępów. Wsparcie w grupie.

Dlatego będziesz mieć szansę naprawdę zdrowych, wspierających kontaktów w grupie. Może nawet szansę do nawiązania bliższych kontaktów i przyjaźni.

W grupie będziesz mogła/mógł dzielić swoim doświadczeniem i przeżyciami odnośnie danego dnia programu. Lub sprawami związanymi z tematyką programu.

 1. Otrzymujesz codziennie 5 kolejnych emaili ode mnie. Pomoże Ci to utrzymać Twoją motywację i determinację w budowaniu prawdziwej Pewności Siebie.
 2. Instrukcja – czyli dokładny opis całego procesu i elementów WPS-Starter. Plik PDF – do odczytania na komputerze/telefonie komórkowym i/lub do wydrukowania. Zawsze wiesz jaki jest kolejny krok.
 3. Dostęp do specjalnej strony internetowej przeznaczonej tylko dla studentów programu WPSDostajesz tez dostęp do specjalnej strony internetowej, na której będziesz mogła/mógł zostawiać swoje komentarze i pytania odnośnie programu i poszczególnych dni programu. Dzięki temu poczujesz , że nie jesteś sam/a , że jesteś w grupie wzajemnego wsparcia, natchnienia i otwarcia na dostrojenie do Dobrostanu Wszechświata.
 4. Dostęp do materiałów przez 1 rok

Bonus 1 WARTOŚĆ 10 PLN  „Dziennik Szacunku do Siebie WPS-Starter” – 16 kreatywnych stron z zadaniami angażującymi Cię w proces budowania prawdziwej pewności siebie, samooceny oraz poczucia własnej wartości. (plik pdf)

Bonus 2 WARTOŚĆ 27 PLN  Szybki Proces Zmiany: „Dezaktywacja Fałszywych Przekonań” – plik mp3

 

ZAPISUJĘ SIĘ

W ramach Programu WPS-10 dostajesz dostęp do 10 dni Programu: „Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Swoim Życiu”.

10 dni to dobry początek, by zacząć kształtować nowy nawyk i przeprogramować Twoją podświadomość oraz zacząć budować silne „mięśnie” pewności siebie, samooceny i poczucia własnej wartości na głębszym poziomie.

Konkretnie dostajesz:

 1. Proces Wewnętrzny: „Wzmacniacz Pewności Siebie”– (inny w ciągu 10 dni) – 10 plików mp3 do pobrania na komputer/telefon komórkowy. Dzięki niemu zaakceptujesz Twoją pewność siebie oraz Twoją wewnętrzną wartość na głębszym poziomie niż dotychczas. Przeniesiesz się na wyższy poziom swojego rozwoju.
 2. Możliwość skorzystania z Aktywacji Promieniującego Światła Jedności podczas pracy z „Wzmacniaczem Pewności Siebie”. Dzięki Aktywacji Promieniującego Światła Jedności doświadczysz poczucia własnej wartości, pewności siebie i samooceny na najgłębszym możliwym dla Ciebie właśnie tu i teraz poziomie.
 3. Codzienna Akcja 10 Dni – Dzienna Inspirująca Akcja do wykonania. Inna w każdym z kolejnych 10 dni. Pomoże Ci krok po kroku budować mięsień Pewności Siebie.
 4. Codzienny Punkt Skupienia (inny w każdym z kolejnych 10 dni) – Dzienny Punkt Skupienia – Afirmacja. Dzięki niemu łatwiej Ci będzie poradzić sobie z negatywnymi głosami w głowie, nieprzyjemnymi uczuciami, ale także z codziennymi nieoczekiwanymi i może nieciekawymi sytuacjami.
 5. Wypróbujesz na sobie „5-częściowy Poranny Rytuał Super Pewności Siebie™” – Skoncentrowane, produktywne, udane poranki generują skoncentrowane, produktywne, udane dni – co nieuchronnie tworzy udane życie. I na odwrót: rozleniwione, nieskoordynowane, nieproduktywne i przeciętne poranki generują nieostre, nieproduktywne i przeciętne dni, a ostatecznie przeciętną jakość życia.

Poprzez prostą zmianę tego, jak się budzisz każdego ranka, możesz przetransformować dowolną dziedzinę swojego życia, szybciej niż kiedykolwiek myślałaś, że to możliwe.

 1. Dostajesz dostęp do grupy 10-21-40 Dniowe Wyzwanie WPS na Facebooku. Dzięki temu wymiana myśli, informacji i codziennych postępów. Wsparcie w grupie.

Dlatego będziesz mieć szansę naprawdę zdrowych, wspierających kontaktów w grupie. Może nawet szansę do nawiązania bliższych kontaktów i przyjaźni.

W grupie będziesz mogła/mógł dzielić swoim doświadczeniem i przeżyciami odnośnie danego dnia programu. Lub sprawami związanymi z tematyką programu.

 1. Otrzymujesz codziennie 10 kolejnych emaili ode mnie. Pomoże Ci to utrzymać Twoją motywację i determinację w budowaniu prawdziwej Pewności Siebie.
 2. Instrukcja – czyli dokładny opis całego procesu i elementów WPS-10. Plik PDF – do odczytania na komputerze/telefonie komórkowym i/lub do wydrukowania. Zawsze wiesz jaki jest kolejny krok.
 3. Dostęp do specjalnej strony internetowej przeznaczonej tylko dla studentów programu WPSDostajesz tez dostęp do specjalnej strony internetowej, na której będziesz mogła/mógł zostawiać swoje komentarze i pytania odnośnie programu i poszczególnych dni programu. Dzięki temu poczujesz , że nie jesteś sam/a , że jesteś w grupie wzajemnego wsparcia, natchnienia i otwarcia na dostrojenie do Dobrostanu Wszechświata.
 4. Dostęp do materiałów przez 1 rok

W wersji dziesięciodniowej dostajesz dodatkowe bonusy do programu.

Są to:

Bonus 1 WARTOŚĆ 15 PLN  „Dziennik Szacunku do Siebie WPS-10” – 22 kreatywne strony z zadaniami angażującymi Cię w proces budowania prawdziwej pewności siebie, samooceny oraz poczucia własnej wartości.

Bonus 2 WARTOŚĆ 20 PLN  Karteczki z Afirmacjami PDF – 10 kart, które towarzyszą Ci każdego dnia i wspierają zmianę przekonań.

Bonus 3 WARTOŚĆ 50 PLN  Szybki Proces Zmiany: „100% Pewność Siebie”  – plik mp3

Bonus 4 WARTOŚĆ 27 PLN  Szybki Proces Zmiany: „Dezaktywacja Fałszywych Przekonań” – plik mp3

 

ZAPISUJĘ SIĘ

W ramach Programu WPS-21 dostajesz dostęp do 21 dni Programu: „Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Swoim Życiu”.

Podobno potrzeba 21 dni, żeby wyrobić w sobie nowy nawyk. 21 dni to doskonały czas (nie za krótki, nie za długi), żeby wprowadzić drobne zmiany do swojego życia. Zmiany, który mogą stać się początkiem czegoś większego. Twoje „mięśnie” pewności siebie, samooceny i poczucia własnej wartości staną się jeszcze silniejsze. Będziesz też kontynuować przeprogramowanie Twojej podświadomości ku zbliżeniu się do Twojej Prawdziwej Istoty, Tego, Kim Jesteś Naprawdę.

Konkretnie dostajesz:

 1. Proces Wewnętrzny: „Holistyczny Proces Odbudowy i Odnowienia Poczucia Własnej Wartości” – 5 plików mp3 do pobrania na komputer/telefon komórkowy. Dzięki niemu zaakceptujesz Twoją pewność siebie oraz Twoją wewnętrzną wartość na głębszym poziomie niż dotychczas. Przeniesiesz się na wyższy poziom swojego rozwoju.
 2. Proces Wewnętrzny: „Wzmacniacz Pewności Siebie” – 10 plików mp3 do pobrania na komputer/telefon komórkowy. Dzięki niemu zaakceptujesz Twoją pewność siebie oraz Twoją wewnętrzną wartość na głębszym poziomie niż dotychczas. Przeniesiesz się na wyższy poziom swojego rozwoju.
 3. Możliwość skorzystania z Aktywacji Promieniującego Światła Jedności podczas pracy z „Wzmacniaczem Pewności Siebie”. Dzięki Aktywacji Promieniującego Światła Jedności doświadczysz poczucia własnej wartości, pewności siebie i samooceny na najgłębszym możliwym dla Ciebie właśnie tu i teraz poziomie.
 4. Codzienna Akcja 21 Dni – Dzienna Inspirująca Akcja do wykonania. Inna w każdym z kolejnych 21 dni. Pomoże Ci krok po kroku budować mięsień Pewności Siebie.
 5. Codzienny Punkt Skupienia (inny w każdym z kolejnych 21 dni) – Dzienny Punkt Skupienia – Codzienne Pytanie. Dzięki niemu łatwiej Ci będzie poradzić sobie z negatywnymi głosami w głowie, nieprzyjemnymi uczuciami, ale także z codziennymi nieoczekiwanymi i może nieciekawymi sytuacjami.
 6. Wypróbujesz na sobie „5-częściowy Poranny Rytuał Super Pewności Siebie™” – Skoncentrowane, produktywne, udane poranki generują skoncentrowane, produktywne, udane dni – co nieuchronnie tworzy udane życie. I na odwrót: rozleniwione, nieskoordynowane, nieproduktywne i przeciętne poranki generują nieostre, nieproduktywne i przeciętne dni, a ostatecznie przeciętną jakość życia.

Poprzez prostą zmianę tego, jak się budzisz każdego ranka, możesz przetransformować dowolną dziedzinę swojego życia, szybciej niż kiedykolwiek myślałaś, że to możliwe.

 1. Dostęp do grupy 10-21-40 Dniowe Wyzwanie WPS na Facebooku. Dzięki temu wymiana myśli, informacji i codziennych postępów. Wsparcie w grupie.

Dlatego będziesz mieć szansę naprawdę zdrowych, wspierających kontaktów w grupie. Może nawet szansę do nawiązania bliższych kontaktów i przyjaźni.

W grupie będziesz mogła/mógł dzielić swoim doświadczeniem i przeżyciami odnośnie danego dnia programu. Lub sprawami związanymi z tematyką programu.

 1. Otrzymujesz codziennie 21 kolejnych emaili ode mnie. Pomoże Ci to utrzymać Twoją motywację i determinację w budowaniu prawdziwej Pewności Siebie.
 2. Instrukcja – czyli dokładny opis całego procesu i elementów WPS-21. Plik PDF – do odczytania na komputerze/telefonie komórkowym i/lub do wydrukowania. Zawsze wiesz jaki jest kolejny krok.
 3. Dostęp do specjalnej strony internetowej przeznaczonej tylko dla studentów programu WPSDostajesz tez dostęp do specjalnej strony internetowej, na której będziesz mogła/mógł zostawiać swoje komentarze i pytania odnośnie programu i poszczególnych dni programu. Dzięki temu poczujesz , że nie jesteś sam/a , że jesteś w grupie wzajemnego wsparcia, natchnienia i otwarcia na dostrojenie do Dobrostanu Wszechświata.
 4. Dostęp do materiałów przez 1 rok

Bonus 1 WARTOŚĆ 20 PLN „Dziennik Szacunku do Siebie WPS-21” – 35 kreatywnych stron z zadaniami angażującymi Cię w proces budowania prawdziwej pewności siebie, samooceny oraz poczucia własnej wartości.

Bonus 2 WARTOŚĆ 20 PLN  „Dzienne Inspirujące Pytania” w postaci karteczek do wydrukowania – 72 karty, które towarzyszą Ci każdego dnia i wspierają zmianę przekonań.

Bonus 3 WARTOŚĆ 50 PLN  Szybki Proces Zmiany: „Medytacja Wsparcia” – plik mp3

Bonus 4 WARTOŚĆ 20 PLN  Karteczki z Afirmacjami PDF – 10 kart, które towarzyszą Ci każdego dnia i wspierają zmianę przekonań.

Bonus 5 WARTOŚĆ 50 PLN Szybki Proces Zmiany: „100% Pewność Siebie”  – plik mp3

Bonus 6 WARTOŚĆ 27 PLN Szybki Proces Zmiany: „Dezaktywacja Fałszywych Przekonań” – plik mp3

 

ZAPISUJĘ SIĘ

Z każdym dniem trwania programu WPS budujemy "mięśnie" Pewności siebie, Samooceny oraz Poczucia Własnej Wartości.

Myślę, że gdybym miała narzędzia, zaproponowane w programie WPS wcześniej, byłabym o wiele dalej na ścieżce mojego rozwoju duchowego i osobistego.

W moim domu rodzinnym mówiono: i tak Ci się nie uda. Dlaczego się za to bierzesz, to nie jest dla Ciebie. Za wysokie progi itp.

Dlatego powstał we mnie nawyk myślenia typu: jestem niewystarczająco dobra…. Nie warto nawet myśleć o tym, gdyż i tak nie dostanę się do tej szkoły, na te studia, bo i tak tego nie osiągnę, nie zrealizuję …. To przekracza moje możliwości. Nie warto marzyć. Trzeba żyć i przetrwać. Marzenia są tylko stratą czasu. Życie jest ciężkie. Nigdy mi się to nie uda.

Przez lata mojego życia nagromadziłam dużo nawykowych mechanizmów i schematów, które nie pozwalały mi być w pełni sobą. Nie pozwalały mi pokazywać autentycznej siebie oraz w pełni doceniać siebie i swoich osiągnięć.

Wyrobiłam też w sobie postawę: kamienna twarz. Oznaczało to, że wszystkie emocje, które były dla mnie nieprzyjemne, chowałam i ugniatałam w swoim wnętrzu. Nie chciałam nikomu pokazywać, co tak naprawdę czuję i myślę. To było łatwiejsze, niż mówienie prawdy i pokazywanie autentycznej siebie.

Konsekwencją tego było to, że kiedy spotkała mnie kolejna, niespodziewana trudna sytuacja, nie miałam już miejsca na składowanie. Tamy puściły i chociaż tego nie chciałam, nie mogłam powstrzymać łez. Wyszło na zewnątrz wszystko to, co skrzętnie chowałam latami.

To było jak wybuch. Czułam się kompletnie rozstrojona i byłam zła na siebie, że nie potrafię nad sobą zapanować. To jeszcze bardziej przyczyniało się do pogłębienia okropnego stanu jaki odczuwałam.

Zdarzyło się to kilkakrotnie w moim życiu. Nie rozumiałam co się ze mną dzieje i dlaczego nie mogę siebie kontrolować. Czułam się zawstydzona tym faktem, miałam do siebie pretensje.

To właśnie moja wyuczona, narzucona sobie postawa była przyczyną tego, że nie mogłam w pełni realizować mojego potencjału, czy osiągnąć pełni sukcesu w dziedzinie, w której do której dążyłam.

Ciekawa jestem, jaka jest Twoja historia. Co słyszałaś? Jakimi myślami i emocjami byłaś codziennie karmiona? I jaką postawę w wyniku tego w sobie wyrobiłaś. Postawę, która nadal ma negatywny wpływ na Twoje życie i Twój sukces?

Ja, pomimo całego tego negatywizmu, którym byłam otoczona, zawsze szukałam rozwiązania dla siebie. Przełom w moim życiu nastąpił, kiedy poznałam Reiki. Było to ponad 25 lat temu. Od tego momentu wkroczyłam na inną ścieżkę.

Zaczął zmieniać się mój system myślenia, priorytety w moim życiu oraz podejście do otaczającego mnie świata i problemów, z jakimi miałam do czynienia.

W międzyczasie poznałam masę nowych metod. Zainwestowałam ogromne pieniądze w poszerzenie mojej wiedzy i mój rozwój. Niektóre z programów, które zakupiłam i poznałam, sprawdzały się dla mnie, inne niekoniecznie. Cały czas jednak szukałam i udoskonalałam mój warsztat pracy.

Dzięki narzędziom jakie zastosowałam, moje poczucie własnej wartości oraz szacunek do siebie wzrósł w takim stopniu, że pozwoliło mi to po raz kolejny bo bankructwie, otworzyć własną firmę i pomagać moim idealnym klientom.

Zrewidowałam też moje schematy myślowe, nawyki odczuwania i reagowania na sytuacje, w których się znajduję. Stałam się bardziej świadoma siebie.

Pozwoliło mi to też na uchwycenie równowagi, jaką jest większe kochanie siebie, bycie pewnym siebie oraz szacunek do siebie i swoich osiągnięć.

Teraz nie boję się negatywnych myśli, negatywnych emocji, nie ignoruje ich, nie chowam i nie uciekam od nich. Po prostu wiem, że są one informacją. Informują o wewnętrznych blokadach, zamrożonej energii i czasami bardzo ciężkiej energii, która znajduje się w moim wnętrzu.

Jestem nawet bardzo zadowolona, kiedy tego rodzaju nieprzyjemne myśli i uczucia przychodzą do mnie, gdyż teraz dysponuję wspaniałymi narzędziami zmiany.  Jednym z nich jest Metoda Promieniujące Światło Jedności, której jestem współtwórcą.

Jestem autorką kilku książek, stworzyłam tez kilka programów, które cieszą się uznaniem moich idealnych klientów. Ale wciąż czułam, że czegoś w tym brakuje.

Doszłam do wniosku, że chodzi o poczucie własnej wartości i pewność siebie w tym co robię i co oferuję moim klientom.

Dlatego zdecydowałam się na stworzenie nowego programu. Programu Wzmacniającego Pewność Siebie.

Tak naprawdę wszystkie moje programy stworzyłam dla siebie. Kiedy pracuję z programem, koncentruję się na rozwiązaniu problemów, które sama posiadam.

Zawsze jestem pierwszą osobą, która korzysta z programu, który stwarzam.

O kursie wzmocnienia pewności siebie oraz poczucia własnej wartości myślałam od dawna. Lecz dopiero od kilku miesięcy się za to wzięłam.

Program WPS, o którym więcej powiem za chwilę, zaczęłam kreować na początku 2017 roku. Myślę, że czekał on na nową metodę. Jeszcze rok wcześniej z powodzeniem korzystałam z Dwupunktu. Nadal uważam, że to wspaniała metoda. Jednak czuję, że Promieniujące Światło może sięgać nawet głębiej i dalej, niż Dwupunkt. Więcej na temat Promieniującego Światła Jedności mówię we wstępie do programu WPS.

 Skorzystaj z promocji TUTAJ:

POBIERAM Program WPS >>>Tak! Jestem gotowa/y na wzmocnienie pewności siebie!

Podejmij AKCJĘ - ZAPISZ SIĘ na PROGRAM WPS Tutaj:

WPS-STARTER PROMOCJA ZAMIAST 197.00 PLN
97.00
POBIERAM WPS-STARTER W PROMOCJI

 • Pakiet Podstawowy WPS-STARTER
 • Dostęp do Pakietu przez 1 rok
 • Bonusy o wartości 37.00 PLN
WPS-10 PROMOCJA ZAMIAST 394.00 PLN
197.00
POBIERAM WPS-10 W PROMOCJI

 • Pakiet Podstawowy WPS-10
 • Dostęp do Pakietu przez 1 rok
 • Bonusy o wartości 112.00 PLN

Zobacz obszerny FRAGMENT WSTĘPU do Programu: :
"10-21-40 Dniowe Wyzwanie - Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Swoim Życiu w 10-21-40 Dni"

 Skorzystaj z promocji TUTAJ:

POBIERAM Program WPS >>>Tak! Jestem gotowa/y na wzmocnienie pewności siebie!

Podejmij AKCJĘ - ZAPISZ SIĘ na PROGRAM WPS Tutaj:

WPS-STARTER PROMOCJA ZAMIAST 197.00 PLN
97.00
POBIERAM WPS-STARTER W PROMOCJI

 • Pakiet Podstawowy WPS-STARTER
 • Dostęp do Pakietu przez 1 rok
 • Bonusy o wartości 37.00 PLN
WPS-10 PROMOCJA ZAMIAST 394.00 PLN
197.00
POBIERAM WPS-10 W PROMOCJI

 • Pakiet Podstawowy WPS-10
 • Dostęp do Pakietu przez 1 rok
 • Bonusy o wartości 112.00 PLN

Ludzie czasami obawiają się zainwestować w kolejny program. W coś, w co myślą, że powinni sami sobie z tym poradzić.

Ale to nie jest tak. Jak powiedziałam wcześniej, myślę, że gdybym miała narzędzia, zaproponowane w programie WPS wcześniej, byłabym o wiele dalej na ścieżce mojego rozwoju duchowego i osobistego.

Czy ktoś kiedyś powiedział Ci: myśl pozytywnie i życie przyniesie Ci pozytywne rozwiązania?

Dlaczego ta rada u niektórych się sprawdza w 100% a u innym zaledwie  w 10?

Wszystko zależy od tego do jakiego poziomu docierają te pozytywne myśli i ile Twoich wewnętrznych części się zgadza z tymi pozytywnymi myślami.

Im większy procent Twojej wewnętrznej zgody, tym większy pozytywny rezultat widzisz w Twoim życiu. Podczas Programu WPS będziemy docierać do najgłębszych możliwych w danym momencie dla Ciebie pokładów Twojego Jestestwa i będziemy zmieniać oprogramowanie, które miałaś wgrane przez lata swojego życia.

Będziemy docierać i komunikować się z tymi częściami ciebie, które są zagubione, zastraszone, zamrożone w sytuacjach, problemach z przeszłości. Wszystko to będzie się działo poza Twoim świadomym dostępem, gdyż będzie to praca bardzo energetyczna.

Będziemy docierać bardzo głęboko, do najwyższych energetycznych poziomów.

To jest jedna strona programu WPS. Z drugiej strony dzienna akcja, czyli fizyczne czynności, które będziesz musiała wykonać codziennie sprawią, ze będziesz poszerzać swoje możliwości i strefę komfortu dzień po dniu. Będziesz widziała i czuła zmiany za każdym razem, kiedy wykonasz dzienną akcję, a to doda Ci dodatkową motywację do dalszych działań.

Program będziesz mogła powtórzyć w całości lub będziesz mogła korzystać z  jego wybranych elementów kiedy tylko będziesz mieć taką potrzebę.

 • Kiedy skończysz Program WPS, staniesz się inną osobą.
 • Będziesz miała zupełnie nowe spojrzenie na świat, nowy sposób patrzenia na rzeczy.
 • Podejmiesz świadomą decyzję, by wybierać swoje reakcje na zdarzenia, a nie tylko bezmyślnie reagować na zdarzenia.
 • Przestaniesz być na łasce swoich myśli i nastrojów. Będziesz sterowała własną łodzią, a nie tylko rozpaczliwie trzymała się tratwy ratunkowej, która utrzyma cię przy życiu.
 • Będziesz osobą samo decydującą, która wybiera kurs swojego życia, a następnie podejmuje działania, ku realizacji swoich marzeń.

To nie będzie koniec programu. To będzie początek Twojego nowego życia.

 Skorzystaj z promocji TUTAJ:

POBIERAM Program WPS >>>Tak! Jestem gotowa/y na wzmocnienie pewności siebie!

Podejmij AKCJĘ - ZAPISZ SIĘ na PROGRAM WPS Tutaj:

WPS-STARTER PROMOCJA ZAMIAST 197.00 PLN
97.00
POBIERAM WPS-STARTER W PROMOCJI

 • Pakiet Podstawowy WPS-STARTER
 • Dostęp do Pakietu przez 1 rok
 • Bonusy o wartości 37.00 PLN
WPS-10 PROMOCJA ZAMIAST 394.00 PLN
197.00
POBIERAM WPS-10 W PROMOCJI

 • Pakiet Podstawowy WPS-10
 • Dostęp do Pakietu przez 1 rok
 • Bonusy o wartości 112.00 PLN

Jak wygląda przebieg realizacji zakupu?

1. Po kliknięciu w przycisk „Kup Teraz” znajdujący się powyżej, nastąpi przekierowanie do bezpiecznego systemu DotPay lub PayPal gdzie należy dokonać wpłaty. Poprzez system DotPay możesz zapłacić kartą lub dokonać przelewu. Zobacz tutaj jak działa PayPal: http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/paypal-instrukcja/

2. W momencie zaksięgowania płatności (jeżeli płacisz kartą kredytową/debetową przez system PayPal- następuje to natychmiast, jeżeli płacisz przez DotPay dostęp do produktu otrzymasz w przeciągu 48 godzin od dokonania zakupu.) dostaniesz email potwierdzający aktywację dostępu, oraz login i hasło za pomocą których będziesz mogła/mógł zalogować się na koncie: www.sukces.wszystkodlaciebie.pl i pobrać ebooki/kursy na swój dysk.

3. Od tego momentu zaczną też przychodzić do Ciebie od czasu do czasu kolejne informacyjne i wspierające maile ode mnie.

4. Bonusy dostarczę Ci od razu po dokonaniu przez Ciebie zakupu.

 

Prowadząca: Coach Barbara Janina Łukowiak

Barbara Janina Łukowiak to Autorka Programów:

 • WPS (Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Swoim Życiu)
 • USM ("Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata"),
 • OSB (Odblokuj Swoje Bogactwo),
 • DRJ (Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku)

Coach Zdrowego Stylu Życia, Psycholog Zarządzania, Coach Quantum Energy TransformationTM, Pisarka, autorka między innymi poradników: "Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia", "Potrzeby Wewnętrznego Dziecka a Spełnianie Marzeń”, „Nowa Formuła Sukcesu do Realizacji Marzeń", współautorka serii: „Dwupunkt Radość w Jedności”

Barbara Janina Łukowiak pomaga odblokować bogactwo uzdolnionym, nastawionym na sukces, świadomym i twórczym przedsiębiorcom, którzy pragną realizować swoje marzenia, ale widzą, że nie otrzymują dostatecznego wynagrodzenia za włożony trud, czas i serce.

Barbara Janina Łukowiak uczy, jak w łatwy, szybki i skuteczny sposób stać się wolnym od ograniczających przekonań, struktur, blokad, schematów i systemów, które przeszkadzają w odnoszeniu sukcesów życiowych i zawodowych. Pomaga też dostroić się do częstotliwości bogactwa, dobrostanu, sukcesu i zdrowia a co za tym idzie, na co dzień czuć się spełnionym, bezpiecznym oraz otwartym na nowe, niesamowite możliwości, jakie przynosi życie.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia po drugiej stronie :)

 

Barbara Janina Łukowiak