Uwaga Utalentowani, Nastawieni na Sukces Świadomi i Twórczy Przedsiębiorcy o Otwartym Sercu i Umyśle

ODKRYJ NAJSZYBSZĄ DROGĘ DO REALIZACJI TWOICH FINANSOWYCH MARZEŃ

Uwaga! Wielka Promocja Rocznicowa!

Promocja wygaśnie za:

Dzisiaj Oszczędzasz dokładnie 353.00 PLN

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI TUTAJ

ZAPŁAĆ PRZEZ BEZPIECZNE TRANSAKCJE W PayPal

Zakup Warsztatów Wolność Finansowa cz.1 oraz cz.2

Cena w Promocji WPR: 147 PLN

Po dokonaniu zakupu, w przeciągu 5 min na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów.

ZAPŁAĆ PRZEZ BEZPIECZNE
TRANSAKCJE W DOTPAY

Zakup Warsztatów Wolność Finansowa cz.1 oraz cz.2

Cena w Promocji WPR: 147 PLN

Po dokonaniu zakupu, w przeciągu 48 godzin (przeważnie w ciągu 2 godz.) na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów.

Warsztaty WF cz.1 oraz cz.2

Inwestujesz dzisiaj w siebie,
by wreszcie zrealizować cele, o których marzysz:

Wartość Warsztatów: 

500 PLN 

Dzisiaj tylko:

147 PLN
Małgorzata Małgorzata

Dziękuję że mogłam obejrzeć i wziąć udział warsztacie WF. Po wykonaniu ćwiczeń poczułam lekkość a po Dwupunkcie poczułam zmianę w sobie, ruch energii w brzuchu rozchodzący się po kręgosłupie i weszłam samoczynnie w cykl oddychania. Odczułam to oddychanie jako pozytywną zmianę. Dziękuję Ci Basiu serdecznie za wszystkie ćwiczenia i rady, są bardzo pomocne. Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata

Edyta Edyta

Basiu - bardzo dziękuję. Po naszych spotkaniach zaczęłam zupełnie inaczej postrzegać siebie. Uwierzyłam, że moje marzenia finansowe się spełnią. I już zaczynam dostrzegać zmiany. Pojawiają się okazje, których wcześniej nie widziałam. Mam świadomość, że odblokowałam siebie na dobrobyt. To są dopiero pierwsze kroki, ale wiem, że bardzo istotne. Bardzo dziękuję Ci za możliwość uczestniczenia w tych spotkaniach.

Dwupunkt jest niesamowity. W Dwupunkcie : Jestem gotowa na przyjęcie nieograniczonej ilości pieniędzy – dosłownie fizycznie wbiło mnie w krzesło. Trwało kilka minut zanim mogłam z powrotem w pełni uczestniczyć w dalszej części spotkania.

Cieszę się, że inne osoby także na spotkaniu powiedziały na temat swoich odczuć podczas dwupunktu. Wcześniej czułam się dziwnie, kiedy moje ciało tak reagowało. Teraz wiem, że to normalne 🙂

Co jest możliwe dla Ciebie,
kiedy jesteś gotowa/gotowy na zmiany?

Barbara Janina Łukowiak to Autorka między innymi Programów: USM ("Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata"), OSB (Odblokuj Swoje Bogactwo) oraz Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku.

Trener rozwoju osobistego, Psycholog Zarządzania, Coach Quantum Energy Transformation TM, Pisarka, autorka między innymi poradników: "Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia", "Potrzeby Wewnętrznego Dziecka a Spełnianie Marzeń", "Urzeczywistnij Swoje Marzenia"

Barbara Janina Łukowiak pomaga odblokować bogactwo utalentowanym, nastawionym na sukces świadomym i twórczym przedsiębiorcom, o otwartych sercach i umysłach, którzy pragną realizować swoje marzenia, ale czują, że z jakiegoś niewiadomego im powodu Wszechświat nie wynagradza ich dostatecznie za włożony trud, czas i serce.

Pokazuje im jak w szybki i łatwy sposób mogą dostroić swój system energetyczny do dobrobytu, dobrego samopoczucia oraz duchowej, mentalnej i fizycznej harmonii.

Więcej na temat Barbary Łukowiak dowiesz się tutaj: http://sukces.odblokujswojebogactwo.pl/barbara-lukowiak/

Jeżeli z jakiś powodów masz trudności z zapłaceniem przez PayPal lub Dotpay

Możesz wpłacić 147 zł na konto:

  • Nazwa Banku: Alior Bank
    Numer konta bankowego: 03249000050000400066764893
    Barbara Łukowiak
    W tytule wpłaty/przelewu należy napisać: WF Promocja WPR oraz podać swój adres mailowy, na który mam wysłać dostęp do produktu
  • Następnie należy mnie powiadomić, że pieniadze zostały wpłacone (na email: barbarajanina@gmail.com)
  • Jak tylko suma wpłynie na moje konto wyślę dostęp do zakupionych materiałów na adres mailowy podany przez Ciebie

Bardzo dziękuję Ci za zaufanie i do zobaczenia po drugiej stronie:)

Barbara Janina Łukowiak

Ps. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie programu, proszę napisz do mnie korzystając z tej strony: http://odblokujswojebogactwo.pl/kontakt/