Uwaga Utalentowani, Nastawieni na Sukces Świadomi i Twórczy Przedsiębiorcy o Otwartym Sercu i Umyśle

ODKRYJ NAJSZYBSZĄ DROGĘ DO REALIZACJI TWOICH FINANSOWYCH MARZEŃ

Dzisiaj przygotowałam do Twojej dyspozycji :

Pakiet 4 Nagrań z Warsztatów:

"Wolność Finansowa cz.2" 

"Spełnianie finansowych marzeń" (WFcz.2)

Co jest możliwe dla Ciebie,
kiedy pozwolisz sobie realizować swoje finansowe marzenia?
Do czego będziesz zdolna/zdolny?
Jakie możliwości się przed Tobą otworzą?

Wartość całego Pakietu WFcz.2 to:

250.00 PLN

POBIERZ PAKIET TUTAJ:

POBIERAM PAKIET WFcz.2Tak! Pozwolam sobie realizować moje finansowe marzenia

Podejmij AKCJĘ Pobierz Warsztaty Tutaj:

ZAPŁAĆ PRZEZ BEZPIECZNE TRANSAKCJE W PayPal (Naciśnij przycisk: Kup Teraz): 250.00 PLN - PAKIET: WFcz.2 
Po dokonaniu zakupu, przeciągu 5 min na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów

ZAPŁAĆ PRZEZ BEZPIECZNE TRANSAKCJE W DOTPAY: (Naciśnij przycisk: dotpay): 250.00 PLN - PAKIET: WFcz.2 

Po dokonaniu zakupu, przeciągu 48 godzin na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów

Małgorzata Małgorzata

Dziękuję że mogłam obejrzeć i wziąć udział warsztacie WF. Po wykonaniu ćwiczeń poczułam lekkość a po Dwupunkcie poczułam zmianę w sobie, ruch energii w brzuchu rozchodzący się po kręgosłupie i weszłam samoczynnie w cykl oddychania. Odczułam to oddychanie jako pozytywną zmianę. Dziękuję Ci Basiu serdecznie za wszystkie ćwiczenia i rady, są bardzo pomocne. Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata

Edyta Edyta

Basiu - bardzo dziękuję. Po naszych spotkaniach zaczęłam zupełnie inaczej postrzegać siebie. Uwierzyłam, że moje marzenia finansowe się spełnią. I już zaczynam dostrzegać zmiany. Pojawiają się okazje, których wcześniej nie widziałam. Mam świadomość, że odblokowałam siebie na dobrobyt. To są dopiero pierwsze kroki, ale wiem, że bardzo istotne. Bardzo dziękuję Ci za możliwość uczestniczenia w tych spotkaniach.

Dwupunkt jest niesamowity. W Dwupunkcie : Jestem gotowa na przyjęcie nieograniczonej ilości pieniędzy – dosłownie fizycznie wbiło mnie w krzesło. Trwało kilka minut zanim mogłam z powrotem w pełni uczestniczyć w dalszej części spotkania.

Cieszę się, że inne osoby także na spotkaniu powiedziały na temat swoich odczuć podczas dwupunktu. Wcześniej czułam się dziwnie, kiedy moje ciało tak reagowało. Teraz wiem, że to normalne 🙂

Czy jesteś gotowa/gotowy na Dobrobyt oraz Finansową Wolność?  
Czy jesteś gotowa/gotowy zrobić krok do przodu
i znaleźć się w samym centrum dostatku?

5/03/2021 22:07

Barbara-Janina-Lukowiak3Witam Cię serdecznie w miejscu, gdzie będziemy rozmawiać o źródle Twojego dobrostanu i dobrobytu. W miejscu, w którym przedstawię Ci sposób na urzeczywistnienie Twoich finansowych marzeń.

Bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się połączyć z tą wiedzą. To jest bardzo dobrze zainwestowany czas i super decyzja, bo kiedy inwestujesz swój czas w siebie, w pogłębianie swojej wiedzy, zmieniasz się też wewnętrznie, ewoluujesz.  A kiedy się zmienia Twój świat wewnętrzny, zmienia się także świat na zewnątrz Ciebie i Twój sukces finansowy świeci jasnym, cudownym blaskiem.

OSBkranik2

Ciekawa jestem, do której grupy osób należysz?

 • Czy do tych, którym bardzo trudno jest wznieść się na wyższy poziom finansowy? Naprawdę bardzo się starasz, pracujesz ciężko i dłużej, pogłębiasz swoją wiedzę, słowem starasz się z wszystkich sił osiągnąć swoje finansowe cele. Niestety z miernym lub żadnym rezultatem.
 • A może prowadzisz firmę i należysz do osób, którym naprawdę zależy na tym, by pomóc innym. Starasz się całym swoim sercem, wiesz, że jesteś dobra w tym, co robisz, niestety wciąż masz tylko małą garstkę klientów.

Czy Ty także znajdujesz się wśród tych osób?

Jeżeli tak, to rozumiem, jak sfrustrowana jesteś tym, że nie ma żadnego postępu w Twoim życiu. Możesz nawet odczuwać i myśleć, że Wszechświat jest przeciwko Tobie lub, że nie jesteś wystarczająco dobra.

Jednak skoro czytasz te słowa, oznacza to, że nie poddajesz się i szukasz rozwiązań. Wiedz, że  te wszystkie myśli, emocje, odczucia są tylko informacją o nagromadzonych w Twojej podświadomości negatywnych przekonaniach. To własnie one stanowią ścianę, (wydaje się nie do przebicia ścianę) blokującą dostęp do Twojej wyższej Finansowej Półki.

Jednak te negatywne przekonania mogą być w prosty i szybki sposób zamienione na przekonania pozytywne, wspierające Twój rozwój oraz otwierające Cię na Finansowy Dobrostan. By to zrobić, wystarczy zastosować odpowiednią metodę.

Wiedz, że jesteś w odpowiednim miejscu i czasie, gdyż właśnie Warsztaty "Wolność Finansowa cz.2" (WFcz.2) oferują narzędzia oraz ćwiczenia, dzięki którym systematycznie krok po kroku pozbędziesz się negatywnych przekonań i programów dotyczących pieniędzy, przekroczysz swój dotychczasowy poziom materialny i wejdziesz na wyższą finansową półkę.

Dzisiaj przygotowałam do Twojej dyspozycji :

Pakiet 4 Nagrań z Warsztatów:

"Wolność Finansowa cz.2" 

"Spełnianie Finansowych Marzeń" (WFcz.2)


Pakiet: "Wolność Finansowa cz.2"  składa się z 4 nagrań warsztatów, które były przeprowadzone na żywo w 2015 roku. Dzięki temu będziesz miał/a możliwość skonfrontowania swoich odczuć odnośnie przeprowadzonych ćwiczeń z odczuciami uczestników warsztatów.


Warsztaty zawierają minimum teorii i maksimum ćwiczeń, dzięki temu są naprawdę bardzo efektywne. Ćwiczenia możesz powtarzać nawet kilkakrotnie, aż uzyskasz pożądany efekt.


Nagrania otrzymujesz w formie MP4 (plików video). Dostęp do wszystkich nagrań dostaniesz od razu po zakupieniu Pakietu.

Naciśnij poniżej na interesujący Cię Warsztat, by poznać jego szczegóły

Spotkanie 1 (czas nagrania: 78 min. ) "Realizacja celów i marzeń a posiadanie pieniędzy" +

Warsztat 1 (czas nagrania: 78 min. )

"Realizacja celów i marzeń a posiadanie pieniędzy"

Spotkanie jest zainspirowane 3 listami.

List 1:

Odnośnie realizacji celów. Co, jeżeli nie ma się pieniędzy a nasze cele są uzależnione od tego, że żeby je osiągnąć trzeba tę kasę zarobić. To co wtedy?

Wykonujemy Ćwiczenia:

 1. FasterEFT na przekonanie: Nie mam pieniędzy na realizację moich celów i marzeń.
 2. Dwupunkt dla grupy na zdanie: Nie mam pieniędzy na realizację moich celów i marzeń.

Dwupunkt jest dla osób, które są na tym spotkaniu, a także dla wszystkich, którzy będą korzystać z nagrania tego webinaru.

Dodatkowe zagadnienia dotyczące tego tematu, które pojawiły się u uczestników spotkania po ćwiczeniu FasterEFT:

 • Mam trudność w nauczeniu sie czegoś, co pozwoli zrealizować moje marzenia (ćwiczenie FasterEFT)
 • W realizowaniu moich marzeń przeszkadza mi moje zdrowie (ćwiczenie FasterEFT).

3. Zaprogramowanie nowej możliwości (ćwiczenie kwantowa transformacja)

Otwieram się na nowe możliwości realizacji moich celów i marzeń, niezależnie od tego czy mam pieniądze, czy ich nie mam

4. Dwupunkt dla grupy na zdanie:  Otwieram się na nowe możliwości realizacji moich celów i marzeń, niezależnie od tego czy mam pieniądze, czy ich nie mam.

List 2.

Pani Basiu dziękuje bardzo . Mam jeszcze jeden problem z ćwiczeń, które mi pani przesłała. Wszystko robię tak jak na ćwiczeniach z Formuły Sukcesu. Zakotwiczyłam też cel, na którym mi bardzo zależy ale nadal mam obawę ze się nie spełni . A jest związany z finansami. Ustaliłam ze do 20 lutego otrzymuje  1000  niespodziewanego dochodu .

Ale nadal siedzi we mnie ten strach i stracę wszystko co jest związane z tym przypadkiem . Jakaś podpowiedź i  pomoc od pani będzie mi przydatna.

Eksperyment:

Pomyśl teraz o kwocie, którą chciałabyś/chciałbyś otrzymać od Wszechświata w przeciągu następnych dwóch tygodni. Nie musi to być wysoka kwota pieniędzy. Ale jeżeli chcesz może być wysoka.

Ćwiczenie:

 1. Wykonanie dwupunktu na sytuację dotyczącą otrzymania zamówionej kwoty pieniędzy w przeciągu następnych dwóch tygodni.

Dodatkowo:

 • FasterEFT na zdanie: Utrwalam tę pozytywną zmianę, która zaszła już we mnie po dzisiejszych ćwiczeniach
 • FasterEFT na zdanie: zastanawiam się jak to się stanie

List 3.

Ostatnio zauważyłam (ono było pewnie od zawsze ale ostatnio zwróciłam na nie uwagę) często powtarzające sie w moim słowniku słowo „brak”. Brakuje czasu, pieniędzy, miłości, wsparcia, zdrowia, szczęścia. To tak jakbyśmy czuli się w jakiś sposób wybrakowani. W sumie wiele osób korzysta z tego słowa nawet o tym nie wiedząc, więc to uczucie/przekonanie „braku” jest nam tak mocno wpojone że żyjemy z tym każdego dnia nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Ćwiczenie z serii „Jeden rozkaz” pt: „Uwolnienie od poczucia braku czegokolwiek”

Bardzo potężne ćwiczenie, dzięki któremu uwolnisz się od poczucia braku czegokolwiek i otworzysz siebie na nowy kod, który zostanie zaprogramowany na poziomie komórkowym i DNA.

Spotkanie 2 (czas nagrania: 94 min. ) "Wygrana na loterii lub w konkursie" +

„Istnieje tyle sposobów na samodzielne dojście do miliona, że jest to prawie niemożliwe, by nie osiągnąć tego celu, jeśli myślisz o nim naprawdę poważnie.”

Brian Tracy

Jednym z tych sposobów jest wygrana na loterii i właśnie na tym się skupimy podczas tego webinaru.

OSBkranik1

1. Ćwiczenia:

FasterEFT na przekonania:

 • Nie wierzę, że mogę cokolwiek wygrać.
 • Nie wierzę, że mogę wygrać główną wygraną na loterii lub konkursie.

2. Dwupunkt na zdanie: Pozwalam sobie uwierzyć, że jest możliwe dla mnie wygranie głównej nagrody w konkursie lub na loterii

3. Następnie dowiesz się co Twoja podświadomość sądzi o wygranej przez ciebie na loterii.

Ćwiczenia:

FasterEFT na przekonania:

 • Mogę wygrać na loterii lub w konkursie główną wygraną
 • Chcę wygrać w lotto lub na loterii główną wygraną
 • Pozwalam sobie wygrać na loterii lub w konkursie główną wygraną
 • Jestem otwarta/otwarty na łatwe pieniądze bez wysiłku
 • Jestem otwarta/otwarty na łatwe pieniądze bez wyrzutów sumienia
 • Pozwalam sobie na otrzymywanie darmowych prezentów od Wszechświata

4. Dwupunkt: Odblokowuję się na  wygraną na loterii

5. Ćwiczenie z serii „Jeden rozkaz” pt: „Wygrana na loterii”

Bardzo potężne ćwiczenie, dzięki któremu otworzysz się jeszcze bardziej na wygraną, poczujesz jak to jest otrzymać wygraną oraz usuniesz blokady przed wygraniem na loterii. Otworzysz siebie także na nowy kod, który zostanie zaprogramowany na poziomie komórkowym i DNA:

Nie wiem jak mam tę główną wygraną na loterii. Jedyne co wiem, to to, że ją mam i jestem wdzięczna/wdzięczny i spełniona/spełniony.

6. Dwupunkt: Moja główna wygrana na loterii

7. Na zakończenie ćwiczenie, które zostało zainspirowane metodą image streaking. Dzięki niemu zaprogramujesz swój umysł na główną wygraną na loterii lub w konkursie.

Spotkanie 3 (czas nagrania: 92 min. ) "Wymarzony dom" +

Podczas tego webinaru skupimy się na temacie posiadania własnego domu. Przeprogramujemy nasze wnętrze w kierunku posiadania i cieszenia się z posiadania własnego domu.

OSBkranik1Zaczniemy od listu, który dostałam od uczestniczki naszych wtorkowych spotkań. Oto treść listu:

 Gdy czujemy że nie możemy spełnić naszych największych marzeń, chociaż możemy życzyć sobie większych rzeczy, zwątpienie, które wyłania się z głębi naszego wnętrza, pochodzi ostatecznie z naszego poczucia niskiej wartości.

 Zastanawiamy się: Czy jestem dostatecznie dobry, aby doznać takiej radości w moim życiu? Chociaż to poczucie niskiej wartości może nie zawsze być uświadomione, istnieje bez przerwy i dostarcza ukrytych fundamentów dla sposobu, w jaki podchodzimy do życia.

 Każdy z nas ma nadzieje, marzenia i aspiracje osiągnięcia większych rzeczy w życiu i często racjonalizujemy powody dla których nigdy ich nie urzeczywistniami bo nie czując się dostateczni dobrzy dajemy sobie do dyspozycji: opóźnienia, wyzwania i przeszkody a nasze niskie poczucie wartości powoduje że ciągle wątpimy czy faktycznie zasługujemy na lepsze zdrowie, większe pieniądze, wspanialsze związki…

Lista ćwiczeń: Ćwiczenia (FasterEFT, Kwantowa Transformacja, Dwupunkt) na zagadnienia:

1.      Ćwiczenie FasterEFT: Pozbycie się przekonania: „Na nic nie zasługuję
2.      Dwupunkt na stwierdzenie: „Zasługuję na wszystko cokolwiek mi się zamarzy”
3.      Dwupunkt na stwierdzenie: „Mam ponieważ Jestem  :)
4.      Ćwiczenie: Metoda Sedony:Jestem dostatecznie dobra/dostatecznie dobry, by mieć swój własny, wymarzony dom”
5.      Ćwiczenie z serii „Jeden rozkaz” pt: „Wymarzony dom”
W tym ćwiczeniu uruchomisz w sobie uczucie wdzięczności za już spełnione marzenia oraz wzbudzisz w sobie pewność odnośnie posiadania wymarzonego domu. Otworzysz siebie także na nowy kod, który zostanie zaprogramowany na poziomie komórkowym i DNA:
Nie wiem jak mieszkam w moim wymarzonym domu, jedyne co wiem, to to, że mieszkam i jestem wdzięczna/wdzięczny i spełniona/spełniony
6. Dwupunkt na stwierdzenie: Dostrajam moje wibracje do mojego wymarzonego domu, nawet jeżeli nie wiem gdzie on jest i jak wygląda.
7. Ćwiczenie: modlitwa/wizualizacja na realizację marzenia. . Modlitwa ta pochodzi z książki „Teoria i praktyka Huny” Williama R.Glover. W tej modlitwie prosimy o swój wymarzony cudowny dom. Bardzo potężne ćwiczenie, które sprawdza się zawsze w moim przypadku.

Spotkanie 4 (czas nagrania: 89 min. ) "Wymarzona Praca" +

Na spotkaniu poruszamy  temat wymarzonej pracy, czym tak naprawdę ona jest i co możesz zrobić już dzisiaj, by stała się ona rzeczywistością.

OSBkranik1Dla kogo jest to spotkanie?

 • Może już masz pracę, która sprawia Ci satysfakcję, ale brakuje jej kilku elementów, by stała się tą wymarzoną.
 • Może ciągle jesteś na etapie poszukiwania i nie wiesz dokładnie jak taka wymarzona praca miałaby wyglądać.
 • Może wiesz, czym jest Twoja wymarzona praca, ale nie widzisz możliwości jej podjęcia.

Zaczniemy od syndromu skrzywdzonej małej dziewczynki. Czym dokładnie może się on objawiać dokładnie opisuje list, który dostałam od Emili. Oto treść listu:

 Druga rzecz to syndrom skrzywdzonej małej dziewczynki. Czy Twój warsztat „Uwolnij wewnętrzne dziecko” pomoże mi rozwiązać taki problem?

Zachowuję się jak dziewczynka, która lubi mieć poczucie, że jest skrzywdzona i lubi to utrzymywać w sobie.

Dlaczego? Bo ma z tego profity. Jakie? Może uważać siebie za taką malutką dobrą sierotkę, która nie wie i która chce dobrze a ja ludzie krzywdzą, sierotka czuje sie lepsza i może powiedzieć, że „to oni” i nie musi sie bronić. 

Bo broni się kobieta warta obrony, a sierotka musiałaby wyjść ze swojej skorupy i powiedzieć – Dosyć tego! Jestem wartościowa i szacunek, to pierwsza rzecz jak sie zwracasz do mnie! – a powiedzieć tak jest trudno!

Trzeba mieć odwagę i poczucie pewności w sobie, a sierotka nie ma i nie wie jak ją nabyć, więc ……….kółko sie zakręca…

W takim czymś trwam od wielu lat, ale dopiero niedawno sobie to uświadomiłam… co z tym zrobić?

 Ćwiczenia (FasterEFT, Kwantowa Transformacja, Proces: „Jeden Rozkaz”, Metoda Sedony, Dwupunkt) na zagadnienia:

 1. FasterEFT na to zdanie: „Nie jestem warta/warty obrony”
 2. Dwupunkt na wzmocnienie przekonania: „Jestem wart/a obrony”
 3. Metoda Sedony na wzmocnienie przekonania: „Jestem warta/warty tego, by wykonywać wymarzoną pracę”
 4. Dwupunkt na wzmocnienie przekonania: „Jestem warta/warty tego, by wykonywać wymarzoną pracę”
 5. FasterEFT: „Jestem dostatecznie dobra/dobry, by wykonywać wymarzoną pracę”
 6. Ćwiczenie z serii: „Kwantowa Transformacja energii” pt: „Mam wystarczające poczucie pewności siebie, by wykonywać moją wymarzoną pracę”
 7. Dwupunkt na wzmocnienie przekonania: „Mam ogromne poczucie pewności siebie, by wykonywać moją wymarzoną pracę”
 8. Ćwiczenie z serii „Jeden rozkaz” pt: „Wymarzona praca” Bardzo potężne ćwiczenie, dzięki któremu uwolnisz się od wszelkiej niepewności co do tego, czym jest Twoja wymarzona praca, jak ona wygląda, gdzie ją możesz znaleźć itd. Otworzysz siebie także na nowy kod, który zostanie zaprogramowany na poziomie komórkowym i DNA:

Nie wiem jak realizuję się w mojej wymarzonej pracy, jedyne co wiem, to to, że się realizuję i jestem wdzięczna/wdzięczny i spełniona/spełniony

9. Dwupunkt na Twoje dostrojenie do wymarzonej pracy.
10. Ćwiczenie FasterEFT:  Jestem gotowa/gotowy i otwarta/otwarty na naukę tego, co mi pomoże w mojej wymarzonej pracy.

Ekstra Bonus: Spotkanie 5 (czas nagrania: 90 min. ) "Pytania i Odpowiedzi" +

Na spotkaniu odpowiadam na pytania odnośnie serii spotkań: Wolność Finansowa cz.2 oraz wykonujemy serię ćwiczeń związaną z pytaniami.

Konkretnie dostaniesz:

 

 • Pakiet 4 nagrań z Warsztatów: Wolność Finansowa cz.2
 • Dostęp do Pakietu przez 1 rok
 • Plik PDF z instrukcją programu
 • 4 Pliki Mp4 (video) nagrań z warsztatów do pobrania na komputer
 • Ekstra Bonus: Warsztat: "Pytania i Odpowiedzi"
 • Możliwość zostawienia swoich przemyśleń
  i zadawania pytań dotyczących warsztatów

 

ODKRYJ NAJSZYBSZĄ DROGĘ
DO REALIZACJI TWOICH FINANSOWYCH MARZEŃ

 

Wartość całego Pakietu WFcz.2 to:

250.00 PLN

POBIERZ PAKIET TUTAJ:

POBIERAM PAKIET WFcz.2Tak! Pozwolam sobie realizować moje finansowe marzenia

Podejmij AKCJĘ Pobierz Warsztaty Tutaj:

ZAPŁAĆ PRZEZ BEZPIECZNE TRANSAKCJE W PayPal (Naciśnij przycisk: Kup Teraz): 250.00 PLN - PAKIET: WFcz.2 
Po dokonaniu zakupu, przeciągu 5 min na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów

ZAPŁAĆ PRZEZ BEZPIECZNE TRANSAKCJE W DOTPAY: (Naciśnij przycisk: dotpay): 250.00 PLN - PAKIET: WFcz.2 

Po dokonaniu zakupu, przeciągu 48 godzin na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów

Danuta Wachowicz Danuta Wachowicz

Witam Cię Basiu. Wtorkowy Webinar oglądałam był rewelacyjny, ekscytujący. Stwierdzam, że każdy Webinar przynosi bardzo dużo dobrego. Pomaga poznawać siebie i się rozwijać. Jeden z komentarzy poruszył sprawę energii, twierdząc. że to płynie energia reiki,a ja za każdym razem kiedy wykonujesz dwupunkt odbieram niesamowitą energię. Basiu masz niesamowity dar do przekazywania wiadomości. Pozwalasz swoimi ćwiczeniami i swoją mową odzyskać przez drugiego człowieka wewnętrzną radość.

Ja po ogromnie stresujących przeżyciach przez cztery lata szukałam wyjścia z wewnętrznych zablokowań stosując między innymi hooponono i ćwiczenia z książek Joe Vitale. Dziękuję Basiu za emaile które przysyłalaś i Dziękuję Wszechświatowi, że mi podpowiedział żebym otworzyła Twój email . W tej chwili czuję, że jestem na najlepszej drodze, do odblokowania,się poczułam już wewnętrzną radość.

Muszę Ci powiedzieć, że napisałam już moją historię a po jej przeczytaniu aż się popłakałam ze wzruszenia. Bardzo się rozpisałam. Jeszcze raz bardzo Dziękuję.  Danuta Wachowicz.

Anastazja Anastazja

Jeśli można, chciałam jeszcze podziękować za to, co robimy i potwierdzić, że to działa: 2 tygodnie temu robiliśmy ćwiczenie na konkretną kwotę, jaką chcieliśmy osiągnąć w ciągu nadchodzących dwóch tygodni. No i parę dni temu dostałam zlecenie na dokładnie taką kwotę, o jakiej wtedy myślałam (nawet 250 zł więcej). Nie była to może jakaś wielka kwota, ale 14 tys. to było właśnie tyle, ile chciałam zdobyć. Jeszcze raz dziękuję za czas i wysiłek . Anastazja

Jak wygląda przebieg realizacji zakupu?

1. Po kliknięciu w przycisk „Kup Teraz” znajdujący się powyżej, nastąpi przekierowanie do bezpiecznego systemu DotPay lub PayPal gdzie należy dokonać wpłaty. Poprzez system DotPay możesz zapłacić kartą lub dokonać przelewu. Zobacz tutaj jak działa PayPal: http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/paypal-instrukcja/

2. W momencie zaksięgowania płatności (jeżeli płacisz kartą kredytową/debetową przez system PayPal- następuje to natychmiast, jeżeli płacisz przez DotPay dostęp do produktu otrzymasz w przeciągu 48 godzin od dokonania zakupu.) dostaniesz email potwierdzający aktywację dostępu, oraz login i hasło za pomocą których będziesz mogła/mógł zalogować się na koncie: www.sukces.wszystkodlaciebie.pl i pobrać ebooki/kursy na swój dysk.

3. Od tego momentu zaczną też przychodzić do Ciebie od czasu do czasu kolejne informacyjne i wspierające maile ode mnie.

4. Bonusy dostarczę Ci od razu po dokonaniu przez Ciebie zakupu.

 

Prowadząca: Coach Barbara Janina Łukowiak

Barbara Janina Łukowiak to Autorka Programów:

 • USM ("Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata"),
 • OSB (Odblokuj Swoje Bogactwo),
 • DRJ (Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku)

Coach Zdrowego Stylu Życia, Psycholog Zarządzania, Coach Quantum Energy TransformationTM, Pisarka, autorka między innymi poradników: "Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia", "Potrzeby Wewnętrznego Dziecka a Spełnianie Marzeń”, „Nowa Formuła Sukcesu do Realizacji Marzeń", współautorka serii:  „Dwupunkt Radość w Jedności”

Barbara Janina Łukowiak pomaga odblokować bogactwo uzdolnionym, nastawionym na sukces, świadomym i twórczym przedsiębiorcom, którzy pragną realizować swoje marzenia, ale widzą, że nie otrzymują dostatecznego wynagrodzenia za włożony trud, czas i serce.

Barbara Janina Łukowiak uczy, jak w łatwy, szybki i skuteczny sposób stać się wolnym od ograniczających przekonań, struktur, blokad, schematów i systemów, które przeszkadzają w odnoszeniu sukcesów życiowych i zawodowych. Pomaga też dostroić się do częstotliwości bogactwa, dobrostanu, sukcesu i zdrowia a co za tym idzie, na co dzień czuć się spełnionym, bezpiecznym oraz otwartym na nowe, niesamowite możliwości, jakie przynosi życie.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia po drugiej stronie :)

 

Barbara Janina Łukowiak