Uwaga Utalentowani, Nastawieni na Sukces Świadomi i Twórczy Przedsiębiorcy o Otwartym Sercu i Umyśle

Przejmij kontrolę nad swoim życiem już teraz!
Trzymasz bowiem klucz do Twojej osobistej ewolucji

Dzisiaj przygotowałam do Twojej dyspozycji :


Pakiet:
"Twoja Wewnętrzna Transformacja" (TWT)


twoja-wewnetrzna-transformacja-kopia

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy pozbędziesz się wszelkich barier?


Wartość całego Pakietu to: 214 PLN


Ale Dzisiejsza Specjalna Oferta dla Ciebie
to tylko: 117.00 PLN


Oszczędzasz zatem dokładnie 97 PLN!Uwaga! Pakiet w takiej cenie i w takim składzie będzie dostępny


do sprzedaży tylko przez krótki okres czasu
(nie wiem jeszcze jak długo)

Skorzystaj z promocji TUTAJ:

POBIERAM PAKIET TWTTak! Korzystam z PROMOCJI

Podejmij AKCJĘ Pobierz Warsztaty Tutaj:

ZAPŁAĆ PRZEZ BEZPIECZNE TRANSAKCJE W PayPal (Naciśnij przycisk: Kup Teraz): 117.00 PLN - PAKIET: TWT 
Po dokonaniu zakupu, przeciągu 5 min na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów

ZAPŁAĆ PRZEZ BEZPIECZNE TRANSAKCJE W DOTPAY: (Naciśnij przycisk: dotpay): 117.00 PLN - PAKIET: TWT 

Po dokonaniu zakupu, przeciągu 48 godzin na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów

Karolina Karolina

Z początku nie wiedziałam za bardzo co mam sobie wyobrazić. Czy to jak ten krytyk mówi w mojej głowie, czy sytuację. Tak, ze tylko odsłuchałam ćwiczenie. A potem przeprowadziłam je po raz drugi. I wtedy pomyślałam o tym, jak moja mama w domu wciąż mnie krytykowała: jak ty się ubierasz, nikt cię nie zechce, nie masz smaku itd. Poczułam te słowa w swoim sercu i aż mi się płakać zachciało.

Ale zgodnie z instrukcja oddychałam i nagle poczułam jak robi mi się jaśniej i ta energia faktycznie z serca sama przesunęła się do głowy, a potem wyszła ze mnie. Czuje się teraz o wiele swobodniej, jakaś taka lżejsza jestem. To niewiarygodne, co może zrobić 10 minut oddychania. Dziękuje i polecam wszystkim do wypróbowania.

Renata Otfinowska Renata Otfinowska

Kupiłam książkę: "Poznaj Samego Siebie", ponieważ zaciekawił mnie jej tytuł. Dziś nie spotyka sie publikacji, które stawiają jako problem, brak samopoznania. Pochodzę z rodziny dysfunkcyjnej i niestety moje dzieciństwo nie było zbyt łatwe. To dlatego chcę zrozumieć moje reakcje i naprawić mój umysł i moje serce.

Jest to interesujący poradnik, ponieważ przedstawia techniki praktyczne, dzięki którym można pracować z samym sobą. Najbardziej zainteresowała mnie opowieść o Indianinie, który dowiedział się ze należy dokarmiać nasze pozytywne wewnętrzne ja.

Juz poleciłam tę książkę mojemu rodzeństwu, ponieważ uważam ze może im pomoc rozwiązać pewne problemy wewnętrzne.
Renata Otfinowska

Pakiet: "Twoja Wewnetrzna Transformacja" (TWT) składa się z 8 Produktów do pobrania na Twój komputer. Produkty są przygotowane w formie MP4 (plików video), MP3 (plików audio) oraz PDF


Dostęp do wszystkich Produktów dostaniesz od razu po zakupieniu Pakietu.

Naciśnij poniżej na interesującą Cię Nazwę Produktu,
by poznać jego szczegóły

Produkt 1: Poradnik: "Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia" (forma elektroniczna - dokument PDF, liczba stron: 228) WARTOŚĆ: 39PLN +

Czy zastanawiałaś/eś się kiedyś nad tym jak się pozbierać, wzmocnić i zmotywować by osiągnąć życiowe MAKSIMUM? Jak stać się szczęśliwą, spełnioną osobą?

Jak pokochać siebie, by zacząć  się cieszyć pełnią życia? Z tej książki dowiesz się w jaki sposób możesz to zrobić. Jeżeli zależy Ci na sobie i na poprawie swojego życia, a tym samym poprawie życia Twoich najbliższych ten poradnik z pewnością jest dla Ciebie.

Z poradnikiem „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia” krok po kroczku odsłonisz kolejne warstwy Twojej nieświadomości pozbywając się przy tym wszelkich niepotrzebnych, hamujących cię zachowań, nawyków i przekonań.

Za jego pomocą bardziej zrozumiesz siebie. Odkryjesz także i zintegrujesz Twoje wewnętrzne osobowości, dzięki temu obraz całej/całego Ciebie stanie się pełny. Kiedy Twoje podosobowości przestaną Ci przeszkadzać i będą z Tobą wreszcie współpracowały, Twoje życie stanie się nie tylko łatwiejsze, ale i bogatsze.

Uwolnisz też ogrom energii skumulowanej dotychczas na kurczowym trzymaniu się blokad, żalów, smutków. Tę energię będziesz mogła/mógł wykorzystać do rozwoju swojego potencjału, talentów, z którymi przyszłaś/przyszedłeś na świat.

Poradnik ten jest nie tylko kopalnią wiedzy, dzięki której będziesz mógł/mogła spojrzeć na siebie w inny sposób. W książce tej podane są sprawdzone metody i techniki, którymi będziesz mogła/mógł się posłużyć i dzięki którym zidentyfikujesz się ze swoją prawdziwą naturą. A w konsekwencji odkryjesz w sobie gwiazdę!

Nie jest to „niestety” pozycja, którą od razu przeczytasz od deski do deski i odstawisz na zawsze na półkę. Ten poradnik będziesz smakować.

Tak jak problemy, które rodziły się stopniowo w Twoim życiu, tak też i Ty stopniowo zaczniesz je usuwać ze swojego wnętrza, korzystając krok po kroku z ćwiczeń i technik zawartych w książce.

Produkt 2: "Karty szczęścia" (forma elektroniczna - dokument PDF, ponad 250 kart do wydrukowania i wycięcia) WARTOŚĆ: 19 PLN +

pudelko-karty-szczeszcia-male"Karty szczęścia"  zostały stworzone specjalnie dla Ciebie. Niosą ze sobą moc i pozytywne afirmacje, które przyczynią się do tworzenia Twojej nowej, lepszej rzeczywistości. Karty te mogą też stanowić doskonałe potwierdzenie cudownych zmian, które już zachodzą w Twoim życiu.

Produkt 3: "Proces: Wewnętrzne Połączenie" pt: "Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem" Plik MP3 (20 min) WARTOŚĆ: 15 PLN +

wewnetrzne-dziecko

Dzięki temu procesowi poznasz bliżej swoje Wewnętrzne Dziecko (piszę o nim w książce: „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”)

Nawiążesz z nim bardziej serdeczny i bliższy kontakt, pomożesz mu i sobie uwolnić się od negatywów i emocji, które zaistniały/narodziły się w waszej przeszłości i w chwili obecnej przeszkadzają Ci w osiągnięciu tego, czego pragniesz.

Niezależnie od tego, czy chodzi o lepsze zdrowie, poprawę sytuacji finansowej lub znalezienie wymarzonego partnera/partnerki.

 

Produkt 4: Kurs "EFT, czyli Technika Emocjonalnej Wolności i jak ją wykorzystać do poprawy własnego życia” składający się z 10 video – prezentacji. WARTOŚĆ: 19 PLN +

kursJak wynika z doświadczeń wielu ludzi na całym świecie, istnieje metoda, dzięki której Twoje życie może stać się lepsze w krótkim czasie. Właśnie tę metodę przedstawiam Ci za pomocą 10 video-prezentacji.

Jestem pewna, że nie należysz do osób, które ciągle powtarzają sobie, że mają pecha, że nic im się nie udaje, że wszystko co robią kończy się porażką.

Te osoby wciąż to powtarzają nie tylko sobie, ale także informują o swoim nieudanym życiu wszystkich ludzi w ich otoczeniu. Są nieszczęśliwi, sfrustrowani i nie widzą dla siebie żadnej możliwości zmiany na lepsze. Najgorsze jest to, że zwykłe życie codziennie potwierdza ich słowa.

Osoby te nie znają niestety jednej bardzo ważnej prawdy: Otóż nasze słowa, myśli i uczucia mają niezwykłą moc kreowania naszej rzeczywistości.

Może jednak jesteś jedną z takich osób ale teraz postanowiłaś/eś radykalnie to zmienić? I szukasz metody na to JAK  to zrobić? To cudownie. Znalazłaś/eś się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. Gdyż tak jak przeczytałaś/eś w nagłówku tego tekstu: ISTNIEJE METODA, dzięki której Twoje życie może stać się lepsze w krótkim czasie. Tę metodę poznasz właśnie na kursie EFT.

Produkt 5: "Proces: Wewnętrzne Połączenie" pt: „Przecięcie negatywnych więzów przeszłości" Plik MP3 (min) WARTOŚĆ: 15 PLN Inny dla kobiet i mężczyzn +

wiezy-przeszlosci

Każde Twoje doświadczenie i każde uczucie zmagazynowane jest w Twojej pamięci komórkowej. Co, jeśli mogłabyś/mógłbyś usunąć swoje negatywne doświadczenia, ludzi, urazy, i problemy, a także mogłabyś/mógłbyś zapobiec emocjonalnym i fizycznym chorobom? Co jeśli miałabyś/miałbyś narzędzie do transformacji, które pozwoliłoby zresetować Twoje życie i umieścić z powrotem na właściwym torze w kilka minut?

Czy jest to możliwe i proste do wykonania? A co jeżeli to prawda? Kim byś się stał/a? Co jeszcze innego byłoby możliwe w Twoim życiu? Co wtedy mogłabyś/mógłbyś osiągnąć, do czego dotrzeć?

Proces ten jest naprawdę skuteczny i już za chwilę sam/a możesz się o tym przekonać.

Produkt 6: "Proces: Wewnętrzne Połączenie" pt: "Kreowanie nieskończonych możliwości" Plik MP3 (min) WARTOŚĆ: 15 PLN Inny dla kobiet i mężczyzn +

kreowanie-mozliwosci

Bardzo potężne narzędzie. Kiedy z niego skorzystasz,  stanie się to, co większość osób uważa za niemożliwe. Za jego pomocą bowiem wykreujesz nieskończone możliwości w dziedzinie, w której pragniesz to zrobić. Przeniesiesz się na wyższy poziom swojego rozwoju.

Energia, która zostanie zmagazynowana podczas tego procesu zapoczątkuje pozytywne zmiany wewnątrz Ciebie.  Podczas tego procesu poczujesz, że możesz mieć wszystko. Podniesiesz  swoje wibracje wyżej, niż wibracje Twoich negatywnych myśli, wibracje starych nawyków czy ograniczających Cię przekonań.

Produkt 7: "Warsztat: pt: "Zmiana przekonań" Plik MP4 (71 min) WARTOŚĆ: 47 PLN +

przekonania

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy pozbędziesz się wszelkich barier? Na warsztatach mówiliśmy na temat tego, jak możesz pozbyć się błędnych przekonań o sobie samej/sobie samym.

Z nagrania  dowiesz się:

 • W jaki sposób powstają Twoje przekonania.
 • Jakie są skutki błędnych przekonań w Twoim życiu.
 • Poznasz kilka metod, dzięki którym możesz zmienić negatywne przekonania  na Twój temat.
 • Zademonstruję Ci niesamowitą technikę na niemal błyskawiczną zmianę Twoich przekonań.
 • Razem ze mną wykonasz 2 różne ćwiczenia, bazujące na dwóch różnych metodach, dzięki którym pozbędziesz się dwóch negatywnych przekonań na swój temat raz na zawsze w  niemal błyskawiczny sposób.

Produkt zawiera plik audio z nagrania (MP3), plik video (MP4), plik PDF prezentacji oraz plik MP3 audio: Proces: "Wewnętrzne połączenie – Zmiana Przekonań" (12 min)

Produkt 8: Warsztat: pt: "Integracja Wewnętrznego Krytyka" Plik MP4 WARTOŚĆ: 45 PLN +

warsztat-wew-krytyk

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy pozbędziesz się przeszkadzających i krytykujących głosów w Twojej głowie? Na warsztacie mówimy na temat tego, jak możesz pozbyć się i zintegrować swojego Wewnętrznego Krytyka

Z nagrania  dowiesz się:

 • Kim jest Twój Wewnętrzny Krytyk.
 • Jak rozpoznać Wewnętrznego Krytyka?
 • Poznasz kilka tradycyjnych ćwiczeń na pozbycie się Wewnętrznego Krytyka.
 • Zademonstruję Ci niesamowitą technikę na niemal błyskawiczną zmianę Twoich Wewnętrznych krytykujących Cie myśli na uczucie spokoju i pewności siebie.
 • Zademonstruję Ci potężny sposób na zintegrowanie Twojego Wewnętrznego Krytyka, tak, że od Teraz będzie z Tobą współpracował, a nie przeszkadzał Ci i utrudniał życie jak dotychczas.

Produkt zawiera plik audio z nagrania (MP3), plik video (MP4), plik PDF prezentacji oraz dwa pliki MP3 audio: Proces: "Wewnętrzne połączenie - Rozpuszczenie Wewnetrznego Krytyka"  oraz: Proces: "Wewnętrzne połączenie - Integracja Wewnętrznego Krytyka"

Konkretnie dostaniesz:

 

 • Pakiet 8 Produktów
 • Dostęp do Pakietu przez 1 rok
 • Wszystkie Produkty są do pobrania na Twój komputer w formie plików audio, video oraz PDF
 • Możliwość zostawienia swoich przemyśleń i zadawania pytań dotyczących pakietu

Przejmij kontrolę nad swoim życiem już teraz! Trzymasz bowiem klucz do Twojej osobistej ewolucji.

Uwaga! Pakiet w takiej cenie i w takim składzie będzie dostępny do sprzedaży tylko przez krótki okres czasu (nie wiem jeszcze jak długo)

POBIERZ PAKIET TUTAJ:

POBIERAM PAKIET TWTTak! Korzystam z PROMOCJI

Podejmij AKCJĘ Pobierz Warsztaty Tutaj:

ZAPŁAĆ PRZEZ BEZPIECZNE TRANSAKCJE W PayPal (Naciśnij przycisk: Kup Teraz): 117.00 PLN - PAKIET: TWT 
Po dokonaniu zakupu, przeciągu 5 min na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów

ZAPŁAĆ PRZEZ BEZPIECZNE TRANSAKCJE W DOTPAY: (Naciśnij przycisk: dotpay): 117.00 PLN - PAKIET: TWT 

Po dokonaniu zakupu, przeciągu 48 godzin na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów

Margareth Margareth

Przed chwilką brałam udział w tej medytacji, gdzie łagodny, ciepły głos pani Basi poprowadził mnie w stan głębokiego relaksu a także pomógł określić cel na którym mi najbardziej zależy 🙂

W medytacji tej pracowałam na poziomie ducha jak i ciała.Pani Basia skupia się także na rozpuszczaniu blokad powstałych w wyniku stresów. Uważam ,że jest to bardzo potrzebne ,aby naturalnie otworzyć sie na czekającą obfitość .

Medytacja pomogła mi także poszerzyć świadomość poprzez głębsze odczuwanie siebie a także rozpoznać pragnienia . Niespostrzeżenie szybko znalazłam się w głębokim relaksie i stało się jasne ,ze wszystko czego potrzebuję do samorealizacji mam w kursie stworzonym przez panią Basię. Serdecznie Panią pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów 🙂

Bożena Bożena

Cieszę się Basiu, że mogłam wrócić do Twoich medytacji. Kurs który z Tobą przepracowałam dał mi dużo, zmieniłam się, mogę więcej, już lepiej sobie radzę … ale to przypomnienie wprowadza mnie na nowy wyższy poziom… Dziękuje Ci bardzo….

Jak wygląda przebieg realizacji zakupu?

1. Po kliknięciu w przycisk „Kup Teraz” znajdujący się powyżej, nastąpi przekierowanie do bezpiecznego systemu DotPay lub PayPal gdzie należy dokonać wpłaty. Poprzez system DotPay możesz zapłacić kartą lub dokonać przelewu. Zobacz tutaj jak działa PayPal: http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/paypal-instrukcja/

2. W momencie zaksięgowania płatności (jeżeli płacisz kartą kredytową/debetową przez system PayPal- następuje to natychmiast, jeżeli płacisz przez DotPay dostęp do produktu otrzymasz w przeciągu 48 godzin od dokonania zakupu.) dostaniesz email potwierdzający aktywację dostępu, oraz login i hasło za pomocą których będziesz mogła/mógł zalogować się na koncie: www.sukces.wszystkodlaciebie.pl i pobrać ebooki/kursy na swój dysk.

3. Od tego momentu zaczną też przychodzić do Ciebie od czasu do czasu kolejne informacyjne i wspierające maile ode mnie.

4. Bonusy dostarczę Ci od razu po dokonaniu przez Ciebie zakupu.

 

Prowadząca: Coach Barbara Janina Łukowiak

Barbara Janina Łukowiak to Autorka Programów:

 • USM ("Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata"),
 • OSB (Odblokuj Swoje Bogactwo),
 • DRJ (Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku)

Coach Zdrowego Stylu Życia, Psycholog Zarządzania, Coach Quantum Energy TransformationTM, Pisarka, autorka między innymi poradników: "Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia", "Potrzeby Wewnętrznego Dziecka a Spełnianie Marzeń", "Urzeczywistnij Swoje Marzenia", współautorka serii:  "Dwupunkt Radość w Jedności"

Barbara Janina Łukowiak pomaga odblokować bogactwo uzdolnionym, nastawionym na sukces, świadomym i twórczym przedsiębiorcom, którzy pragną realizować swoje marzenia, ale widzą, że nie otrzymują dostatecznego wynagrodzenia za włożony trud, czas i serce.

Barbara Janina Łukowiak uczy, jak w łatwy, szybki i skuteczny sposób stać się wolnym od ograniczających przekonań, struktur, blokad, schematów i systemów, które przeszkadzają w odnoszeniu sukcesów życiowych i zawodowych. Pomaga też dostroić się do częstotliwości bogactwa, dobrostanu, sukcesu i zdrowia a co za tym idzie, na co dzień czuć się spełnionym, bezpiecznym oraz otwartym na nowe, niesamowite możliwości, jakie przynosi życie.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia po drugiej stronie :)

 

Barbara Janina Łukowiak