Uwaga Utalentowani, Nastawieni na Sukces Świadomi i Twórczy Przedsiębiorcy o Otwartym Sercu i Umyśle

Odkryj serdeczny kontakt ze swoim
Dzieckiem Wewnętrznym i zacznij żyć pełnią życia.

Sekretna broń, której używają kobiety sukcesu by z łatwością realizować swoje cele i marzenia

Uwaga! Wielka Promocja Rocznicowa!

Dzień 1:

Promocja obowiązuje od 14.01.2019 godz.10:00 (PONIEDZIAŁEK) do

15.01.2019 godz. 10:00 (WTOREK)

Warsztaty: "Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko" (WD)
w cenie -64%

Promocja wygaśnie za:

Zobacz wstęp do warsztatu:
"Jak rozpoznać swoje Wewnętrzne Dziecko i nawiązać z nim kontakt" – (WD 1)
i dowiedz się jaki ma wpływ kontakt ze swoim Wewnętrznym dzieckiem na jakość Twojego życia.

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy wyzwolisz swoje Wewnętrzne Dziecko?

Do czego będziesz zdolna/zdolny? Jakie możliwości się przed Tobą otworzą?

 

NOWA Promocyjna Cena Warsztatów WD!

Wartość  Warsztatów to 268 PLN  + Prezenty

Ale Dzisiejsza Specjalna Oferta

OBOWIĄZUJĄCA TYLKO w WIELKIEJ PROMOCJI ROCZNICOWEJ to tylko:

97.00 PLN

Oszczędzasz zatem dokładnie 171.00 PLN

 Skorzystaj z promocji TUTAJ:

POBIERAM WARSZTATY WD »Tak! Jestem Gotowa/y na Uwolnienie mojego Wewnętrznego Dziecka
Anna Anna

To niesamowite jak bardzo poczułam ciepło i troskliwość matczyną w swoim sercu w czasie tego ćwiczenia. Do tej pory czułam się tylko skrzywdzonym, opuszczonym i smutnym dzieckiem i pomimo kolejnych 56 urodzin nie potrafię pokochać ani wewnętrznego dziecka ani siebie. Pierwszy raz poczułam się bezpieczna i jakby otoczona miłością. Jakież to cudowne uczucie!!! Obiecuję sobie (i tej małej),że będę to ćwiczenie wykonywała codziennie, abyśmy uwierzyły, że możemy pokochać siebie i być kochane. Trzymajcie kciuki…

Mira Mira

Witam, pani Basiu, ćwiczenie jest … nie wiem jak je nazwać, w każdym razie odczułam że moje wewnetrzne dziecko ma wiele w sobie niepokoju – a nawet lęków. Ono raczej czuje się osamotnione i nieufne. Myślę że tu mam troszkę więcej pracy tzn chcę je przekonać że nie jest samotne i opuszczone i że może mnie zaufać. pozdrawiam Mira

19/04/2021 02:23

Witam Cię serdecznie. Bardzo się cieszę, że zajrzałaś/eś na tę stronę. Może jesteś teraz w bardzo trudnym, ale tak naprawdę przełomowym etapie swojego życia. I czujesz całą/całym  sobą, że musisz znaleźć najlepsze rozwiązanie w sytuacji, w której się teraz znajdujesz. Szukasz drogi, która poprowadzi Cię do sukcesu.

Powiem Ci, że jesteś w odpowiednim miejscu i czasie! Za chwilę poznasz sposób na rozwiązanie swojego problemu:)

Możliwe, że często zadajesz sobie pytania w stylu:

 • Dlaczego w pewnych sytuacjach reaguję wciąż w ten sam, nieracjonalny sposób, jakby moje poprzednie doświadczenia nic mnie nie nauczyły?
 • Dlaczego znowu zachowałam się jak ofiara?
 • Dlaczego przez całe moje życie przyciągam ten sam rodzaj moich partnerów?
 • Dlaczego czasami czuję się bezradna, samotna, przerażona, smutna?
 • Dlaczego w relacjach z innymi wciąż muszę zgadywać co jest normalne?
 • Dlaczego czuję się winna, mimo, że przecież bronię swoje potrzeby i swoje prawo do szczęścia?
 • Jak mogę sobie pomóc?

Lista tych i podobnych pytań może być naprawdę długa.

Bardzo się cieszę, że zadajesz takie pytania. Oznacza to bowiem, że robisz pierwszy krok do realizacji swoich celów i marzeń.

Niezwykle ważnym jest uświadomienie sobie tego, że jesteśmy w porządku, tacy, jacy jesteśmy. Nic nie jest tylko czarne, albo tylko białe. Nasze życie i doświadczenia życiowe, nasze relacje zawierają w sobie całą gamę kolorów.

Wiele osób jednak reaguje na życie i siebie w krańcowy sposób: coś jest dobre albo złe, albo czarne albo białe, nie ma stanów pośrednich. Nie ma kolorów.

Dzieje się tak z prostego powodu: nasze wierzenia na temat nas samych, otaczającego nas  świata i możliwych relacji z innymi ukształtowały się już w naszym dzieciństwie. Bazą dla tego wszystkiego  był przekaz jakim nas karmiono od samego urodzenia. Był przekaz, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, a nawet, że jest coś z nami nie tak.

W im bardziej dysfunkcyjnej rodzinie się wychowywaliśmy, tym więcej nosimy w sobie ran i krzywych zwierciadeł, ukazujących nam siebie, innych i sytuacje życiowe w zniekształcony, przerysowany i nieprawdziwy sposób.

Często słysząc termin: dysfunkcyjna rodzina, przychodzą nam na myśl DDA, czyli dorosłe dzieci alkoholików. Jednak wiele osób urodziło się w mniej lub bardziej dysfunkcyjnych rodzinach. I wcale nie musiał w nich dominować problem alkoholu.

W zależności od tego, jak wrażliwymi osobami jesteśmy, mogliśmy mieć tendencję do przyjmowania na siebie odpowiedzialności za naszych rodziców już jako dzieci.  Mogliśmy mieć tendencję do obarczania siebie winą bez potrzeby, często, pod presją innych lub by zaspokoić „dla świętego spokoju” ich oczekiwania. Mogliśmy mieć tendencję do poddawania się, nie sygnalizowania naszych potrzeb, bo przecież mama (tato, babcia itp.) jest taka chora. Itd.

W wyniku tego, mimo, że jesteśmy dorośli, wciąż reagujemy, zachowujemy się jak dzieci. Pozwalamy, by inni mieli wpływ na nasze myślenie, nasze poczucie własnej wartości a nawet nasze szczęście.

Nosimy w sobie zranione, zagubione, zastraszone, spłakane wewnętrzne dzieci z różnych okresów naszego dzieciństwa. Kiedy zobaczyłabyś takie dziecko stojące samotnie na podwórku i nie wiedzące, co z sobą począć, co byś zrobił/a?

Dla większości osób jest naturalnym, że zainteresowałaby się takim dzieckiem. Utuliła, ukoiła, podsunęła zabawkę, może kupiła loda itd.

Dlaczego więc nie zająć się własnym Dzieckiem Wewnętrznym? Dlaczego się z nim nie spotkać i sprawdzić jak się czuje? Czy jest szczęśliwe i zadowolone? Czy ma wszystko, czego potrzebuje?

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny nawiązaniem naprawdę głębokich więzi ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem, ale nie wiesz jak możesz to zrobić lub wolisz skorzystać z profesjonalnie przygotowanych gotowych procesów, które ułatwią Ci kontakt z Wewnętrznym Dzieckiem, bardzo serdecznie zapraszam Cię na internetowe Warsztaty: "Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko i zacznij Żyć Pełnią Życia"

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy wyzwolisz swoje Wewnętrzne Dziecko?

Do czego będziesz zdolna/zdolny? Jakie możliwości się przed Tobą otworzą?

Promocyjna Cena Warsztatów DW!

POBIERAM WARSZTATY WD »Tak! Jestem Gotowa/y na Uwolnienie mojego Wewnętrznego Dziecka
Eliza Eliza

To było faktycznie głębokie doświadczenie, udało mi się nawiązać kontakt z małą Elizą i bardzo mnie to wzruszyło a także dało wiarę w akceptację i miłość do tego dziecka ).

Ola Ola

Ćwiczenie krótkie, zwięzłe i na temat  🙂 Dla mnie idealne – może dlatego, że na codzień pozostaję w kontakcie z moim Wewnętrznym Dzieckiem i naprawdę je lubię. Dlatego też to ćwiczenie będzie dla mnie bardziej przypomnieniem o małej Oli w chwilach „zapomnienia”. Bardzo dziękuję!

Co dostajesz i jak możesz skorzystać z całości Programu DW?

Znalezione obrazy dla zapytania dziecko wewnętrzne oferta

Otrzymujesz całość 4 warsztatów "Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko i Zacznij Żyć Pełnią Życia" (WD 1-4).  Zawarte są w nim wszystkie nagrania ze szkoleń na żywo oraz  dodatkowe bonusy dodane do wszystkich szkoleń:

WD 1 – Jak rozpoznać swoje Wewnętrzne Dziecko i nawiązać z nim kontakt

WD 2 – Jak pozbyć się niechcianych emocji z dzieciństwa

WD 3 – Jak ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia i jak się go pozbyć

WD 4 – Jak stać się kochającym rodzicem dla Własnego Wewnętrznego Dziecka, by uruchomiło ono w sobie najlepsze swoje cechy i talenty. )

Co konkretnie dostaniesz? Poznaj Szczegóły.

Naciśnij poniżej na interesujący Cię Warsztat, by poznać szczegóły.

Produkt 1: „Jak rozpoznać swoje Wewnętrzne Dziecko i nawiązać z nim kontakt” – (WD 1)  WARTOŚĆ: 67 PLN

Oto szczegółowy plan szkolenia: „Jak rozpoznać swoje Wewnętrzne Dziecko i nawiązać z nim kontakt” – (WD 1)

 1. Dowiesz się Kim jest Twoje Wewnętrzne dziecko i jaki rodzaj Wewnętrznego Dziecka się w Tobie znajduje.
 2. Poznasz ćwiczenie, które ma związek z manifestowaniem, pojawianiem się w naszym życiu tego, co pragniemy otrzymać. Ma też związek z naszym Wewnętrznym Dzieckiem.
 3. Dowiesz się dlaczego warto nawiązać kontakt że swoim Wewnętrznym Dzieckiem.
 4. Dowiesz się jak możesz skontaktować się z Wewnętrznym Dzieckiem
 5. Razem wykonamy dwa potężne ćwiczenia: Proces: „Wewnętrzne Połączenie” pt: „Otwarcie na spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem” oraz Proces: „Wewnętrzne Połączenie” pt: „Spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem”.

Bonus1: Proces: „Wewnętrzne połączenie – „Otwarcie na spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem”

Jego zadaniem będzie przyswojenie Ci bliżej całej koncepcji wewnętrznego dziecka i usunięcie z Twojej podświadomości wszelkich blokad, które mogłyby zaburzyć, bądź przeszkodzić w kontaktach z Twoim Wewnętrznym Dzieckiem.

Bonus2:  Proces: „Wewnętrzne połączenie – „Spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem”

Dzięki temu procesowi poznasz bliżej swoje Wewnętrzne Dziecko. Nawiążesz z nim bardziej serdeczny i bliższy kontakt, pomożesz mu i sobie uwolnić się od negatywów i emocji, które zaistniały/narodziły się w waszej przeszłości i w chwili obecnej przeszkadzają Ci w osiągnięciu tego, czego pragniesz. Niezależnie od tego, czy chodzi o lepsze zdrowie, poprawę sytuacji finansowej lub znalezienie wymarzonego partnera/partnerki, czy osiągniecie sukcesu w jakiejś dziedzinie Twojego życia

Produkt 2: „Jak pozbyć się niechcianych emocji z dzieciństwa” – (WD 2) ”  WARTOŚĆ: 67 PLN

Zobacz wstęp do tego warsztatu:

Z warsztatu: „Jak pozbyć się niechcianych emocji z dzieciństwa” dowiesz się:

 1. Wspólnie przeprowadzimy proces z serii: „Wewnętrzne Połączenie” pt. „Co mogę dzisiaj dla Ciebie zrobić?”
 2. Poznasz dwie naprawdę niezwykle proste, ale i zarazem bardzo efektywne metody na pozbycie się niechcianych emocji z dzieciństwa. Emocji, które nagle się ujawniają w najzwyklejszych, codziennych sytuacjach.
 3. Zademonstruję Ci w jaki sposób możesz użyć techniki Faster EFT do uwolnienia się od negatywnych emocji mających źródło w Twojej przeszłości a pojawiających się w najmniej oczekiwanych momentach w Twoim życiu.
 4. Razem wykonamy proces:”Wewnętrzne Połączenie” – „Uwolnienie od negatywnego uczucia z dzieciństwa”.
 5. Na zakończenie będzie sesja pytań i odpowiedzi.

Bonus1: Proces: „Wewnętrzne połączenie – „Co mogę dzisiaj dla Ciebie zrobić?” – plik MP3

Za pomocą tego ćwiczenia dowiesz się na ile jesteś otwarta/otwarty, by wspomagać swoje Wewnętrzne Dziecko, a co za tym idzie, wspomagać samą/samego siebie.

Bonus2: FasterEFT – Uwolnienie od negatywnych emocji mających źródło w Twojej przeszłości a pojawiających się w najmniej oczekiwanych momentach w Twoim życiu – plik MP3

Dzięki temu ćwiczeniu w prosty, szybki i skuteczny sposób możesz się pozbyć negatywnych emocji, które nagle dopadły Cię niespodziewanie podczas np. zwykłej rozmowy ze znajomą.

Bonus3: Proces: „Wewnętrzne połączenie – „Uwolnienie od negatywnego uczucia z dzieciństwa” – plik MP3

Kiedy po kolei zaczniemy usuwać negatywne uczucia dotyczące swojej przeszłości zyskamy uwolnienie. Zauważymy, że mamy więcej energii do życia, jesteśmy znacznie bardziej wyluzowani i szczęśliwsi. Coraz częściej będziemy też zauważać chwile w naszym życiu, kiedy będziemy odczuwać zadowolenie, a nawet błogość bez wyraźnego powodu. Po prostu te uczucia zaczną się w nas pojawiać spontanicznie. To ćwiczenie znakomicie Ci w tym pomoże.

Produkt 3: „Jak ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia i jak się go pozbyć” (WD 3) WARTOŚĆ: 67 PLN

Zobacz wstęp do tego warsztatu:

Oto szczegółowy plan szkolenia: 

 1. Wspólnie przeprowadzimy proces z serii: „Wewnętrzne Połączenie” pt. „Połączenie z Wewnętrznym Dzieckiem” 
 2. Dowiesz się w jak prosty sposób możesz ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia i jaką technikę zastosować, by w miarę łatwy i nieinwazyjny sposób się go pozbyć.
 3. Zademonstruję Ci w jaki sposób możesz użyć techniki Faster EFT do uwolnienia się od dawna zalegających w Tobie i w Twoim Wewnętrznym Dziecku uczuć takich jak: złość, żal, gniew, smutek, czy poczucie winy odnośnie sytuacji i osób z przeszłości Twojej i Twojego Wewnętrznego Dziecka.
 4. Razem wykonamy procedurę FasterEFT na uwolnienie od wybranego negatywnego uczucia, które żywi Twoje Wewnętrzne Dziecko wobec osób/osoby, które je skrzywdziły lub wobec samego siebie.
 5. Razem wykonamy proces: „Wewnętrzne połączenie – „Uwolnienie od urazu z dzieciństwa”.
 6. Na zakończenie będzie sesja pytań i odpowiedzi.

Bonus1: Proces: „Wewnętrzne połączenie – „Połączenie z Wewnętrznym Dzieckiem” – plik MP3

W tym ćwiczeniu spotkamy się znowu z naszym Wewnętrznym Dzieckiem. Pozwolimy sobie być jeszcze bardziej otwarci na naszą małą dziewczynkę, małego chłopczyka i pozwolimy naszemu Wewnętrznemu Dziecku uaktywnić zaufanie do nas, jako osoby dorosłej. To zaufanie do ciebie, jako dorosłego pozwoli z kolei Dziecku Wewnętrznemu na otwarcie i uleczenie rany, urazu, który nosi w sobie już od bardzo dawna.

Bonus2: Faster EFT na uwolnienie się od dawna zalegających w Tobie i w Twoim Wewnętrznym Dziecku uczuć takich jak: złość, żal, gniew, smutek, czy poczucie winy odnośnie sytuacji i osób z przeszłości Twojej i Twojego Wewnętrznego Dziecka. – plik MP3

Bonus3: Proces: „Wewnętrzne połączenie – „Uwolnienie od urazu z dzieciństwa” – plik MP3

W tym ćwiczeniu nie będziemy wracać do przeszłości, a raczej przeszłość przeniesiemy do naszego teraźniejszego życia. Obecnie nie jesteśmy już małym bezbronnym dzieckiem. Jesteśmy dorośli i zupełnie inaczej patrzymy na sprawy, które mogły nas przerażać w dzieciństwie. Teraz jako dorośli mamy wystarczający zapas siły , mądrości oraz dojrzałości, by poradzić sobie z urazem i raną, którą doznaliśmy jako dzieci.

Produkt 4: Szkolenie: „Jak stać się kochającym rodzicem dla Własnego Wewnętrznego Dziecka, by uruchomiło ono w sobie najlepsze swoje cechy i talenty”  (WD 4) WARTOŚĆ: 67 PLN

Zobacz wstęp do warsztatu:

Oto szczegółowy plan szkolenia: 

 1. Dowiesz się czy jakim jesteś rodzicem dla swojego Wewnętrrznego Dziecka: dobrym i wspierającym, czy też złym, ignorującym i leniwym. Uświadomisz sobie także dlaczego tak ważnym jest przejęcie kontroli i stanie się dobrym własnym rodzicem dla swojego Dziecka Wewnętrznego.
 2. Wspólnie przeprowadzimy Proces z serii: „Wewnętrzne Połączenie” pt. „Żyję własnym życiem”
 3. Dowiesz się też czego Twoje Wewnętrzne Dziecko potrzebuje najbardziej.
 4. Następnie przeprowadzimy wspólnie Proces z serii: „Wewnętrzne Połączenie”  pt. „Kocham i wspieram swoje Wewnętrzne Dziecko” 
 5. Razem wykonamy kolejne potężne ćwiczenie: z serii: „Proces Wewnętrzne Połączenie” – „Zaspokojenie potrzeb Dziecka Wewnętrznego”
 6. Na zakończenie będzie sesja pytań i odpowiedzi.

Bonus1: Proces:  „Wewnętrzne Połączenie” pt. „Żyję własnym życiem”  – plik MP3.

Będzie to bardzo potężny proces, w którym pożegnasz się ze swoimi rodzicami, a w zasadzie pożegnasz się z życiem ich życiem oraz ich wyobrażeniem o tym, jaki ty/jak ty powinnaś/powinieneś być. Ten proces otworzy Cię na samodzielne życie, otworzy Cię na Twoją dorosłość i odpowiedzialność, otworzy Cię też na nowego Ty – gotowego , by spełniać swoje marzenia i potrzeby w taki sposób, który Tobie służy. I nie ma tu mowy o egoizmie. A raczej o tym, by pozwolić sobie na samodzielne eksplorowanie świata nie krzywdząc przy tym nikogo, także siebie.

Bonus2: Proces z serii: „Wewnętrzne Połączenie”  pt. „Kocham i wspieram swoje Wewnętrzne Dziecko” –  plik MP3

Będzie to proste, ale potężne ćwiczenie, w którym obdarzysz swoje Wewnętrzne dziecko bukietem wspierających i pozytywnych uczuć pozwoli Ci stać się bardziej zrównoważoną , zharmonizowaną, szczęśliwszą i dojrzalszą osobą dorosła. Za pomocą tego procesu pozwolisz też Twojemu Wewnętrznemu Dziecku, tej kreatywnej Twojej części na rozwój i na ekspansję i na doświadczanie świata.

Bonus3: Proces: „Wewnętrzne połączenie – „Zaspokojenie potrzeb Dziecka Wewnętrznego” – plik MP3

Dzięki przeprowadzeniu tego ćwiczenia zaspokoisz swoją najważniejszą potrzebę, którą pragniesz zaspokoić jeszcze od dzieciństwa i co za tym idzie uzyskasz spokój wewnętrzny, wewnętrzną pewność i większe poczucie bezpieczeństwa. Staniesz się pewniejszy/pewniejsza siebie, jako dorosła osoba. Staniesz się też stabilniejsza emocjonalnie. Uwolnisz zablokowane emocje z komórek Twojego ciała i tym samym zrobisz miejsce na przyjście czegoś nowego, piękniejszego do Twojego życia.

 Skorzystaj z promocji TUTAJ:

Wartość całego Pakietu to: 268 PLN 

Ale Dzisiejsza Specjalna Oferta w PROMOCJI ROCZNICOWEJ to tylko:

97 PLN

Oszczędzasz zatem dokładnie 171 PLN

POBIERAM WARSZTATY WD »Tak! Jestem Gotowa/y na Uwolnienie mojego Wewnętrznego Dziecka
Małgosia Małgosia

Bardzo przyjemne uczucie wyzwala się podczas słuchania tego nagrania. Jest to bezwarunkowa, czysta miłość ….
Warto wykonywać to ćwiczenie codziennie.

A. A.

Mimo iż "z doskoku" wykonuję sobie podobne ćwiczenia z ciekawości, to właśnie to konkretnie ćwiczenie sprawiło, że dojrzałam do tego, by ze stresem w swoim życiu poradzić sobie przez regularne wizualizacje. Postanowiłam, że bez względu na to czy będzie to akurat świetny czas w moim życiu, czy nieco gorszy, będę codziennie w ten sposób umacniać swoje JA. Dziękuję 🙂

Jak wygląda przebieg realizacji zakupu?

1. Po kliknięciu w przycisk „Kup Teraz” znajdujący się powyżej, nastąpi przekierowanie do bezpiecznego systemu DotPay lub PayPal gdzie należy dokonać wpłaty. Poprzez system DotPay możesz zapłacić kartą lub dokonać przelewu. Zobacz tutaj jak działa PayPal: http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/paypal-instrukcja/

2. W momencie zaksięgowania płatności dostaniesz email potwierdzający aktywację dostępu, oraz login i hasło za pomocą których będziesz mogła/mógł zalogować się na koncie: www.sukces.odblokujswojebogactwo.pl i pobrać ebooki/kursy/programy na swój dysk.

3. Jeżeli płacisz kartą kredytową/debetową przez system PayPal dostęp do produktu otrzymasz natychmiast, jeżeli płacisz przez DotPay dostęp do produktu otrzymasz w przeciągu 48 godzin od dokonania zakupu.

4. Od tego momentu zaczną też przychodzić do Ciebie od czasu do czasu kolejne informacyjne i wspierające maile ode mnie.

5. Bonusy dostarczę Ci od razu po dokonaniu przez Ciebie zakupu.

 

Prowadząca: Coach Barbara Janina Łukowiak

Barbara Janina Łukowiak to Autorka Programów:

 • USM ("Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata"),
 • OSB (Odblokuj Swoje Bogactwo),
 • DRJ (Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku)
 • WPS (Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Życiu Osobistym)

Coach Zdrowego Stylu Życia, Psycholog Zarządzania, Coach Quantum Energy Transformation, Pisarka, autorka między innymi poradników: "Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia", "Potrzeby Wewnętrznego Dziecka a Spełnianie Marzeń”, „Urzeczywistnij Swoje Marzenia", współautorka serii: „Dwupunkt Radość w Jedności”

Barbara   Janina   Łukowiak pomaga skoncentrowanym na sercu, przedsiębiorczym kobietom (takim jak Ty) budować pewność siebie, odwagę i klarowność, aby mogły cieszyć się owocami swojego holistycznego biznesu oraz stały się magnesem przyciągającym ich idealnych klientów.

Barbara Janina Łukowiak uczy, jak w łatwy, szybki i skuteczny sposób stać się wolnym od ograniczających przekonań, struktur, blokad, schematów i systemów, które przeszkadzają w odnoszeniu sukcesów życiowych i zawodowych.

Pomaga też dostroić się do częstotliwości bogactwa, dobrostanu, sukcesu i zdrowia a co za tym idzie, na co dzień czuć się spełnionym, bezpiecznym oraz otwartym na nowe, niesamowite możliwości, jakie przynosi życie.

Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia po drugiej stronie  🙂

 

Barbara Janina Łukowiak