Uwaga Utalentowani, Nastawieni na Sukces Świadomi i Twórczy Przedsiębiorcy o Otwartym Sercu i Umyśle

Czy masz na tyle odwagi,
by zacząć aktywnie zmieniać swoje życie oraz pozwolić sobie,
by Twoje Finansowe Marzenia się spełniały jedno za drugim?

Uwaga! Wielka Promocja Rocznicowa!

Dzień 5:

Promocja obowiązuje od 18.01.2019 godz.10:00 (Piątek) do

19.01.2019 godz. 10:00 (Niedziela)

Program: "Odblokuj Swoje Bogactwo" (OSB)
w cenie -76%

Promocja wygaśnie za:

Zobacz wstęp do Programu Podstawowego:
"Odblokuj Swoje Bogactwo" – (OSB)
i wykonaj ze mną bardzo potężne ćwiczenie, dzięki któremu już teraz zajdą w Tobie zmiany
odnośnie Twojej gotowości na Dobrobyt.

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy odblokujesz swoje bogactwo?

Do czego będziesz zdolna/zdolny? Jakie możliwości się przed Tobą otworzą?

 

NOWA Promocyjna Cena Programu OSB!

Wartość  Programu to 997 PLN

Ale Dzisiejsza Specjalna Oferta

OBOWIĄZUJĄCA TYLKO w WIELKIEJ PROMOCJI ROCZNICOWEJ to tylko:

247.00 PLN

Oszczędzasz zatem dokładnie 750.00 PLN

 Skorzystaj z promocji TUTAJ:

POBIERAM PROGRAM OSB »Tak! Jestem Gotowa/y na ODBLOKOWANIE MOJEGO BOGACTWA
Margareth

Medytacja z finansowym termostatem jest bardzo dobrym narzędziem w pracy nad zmianą przekonań . Będę do tego cwiczenia powracac ,czuję jego efektywnośc .
Dziękuję Ci Basiu 🙂

A.Golec.S A.Golec.S

Właśnie wykonałam ćwiczenie. Jest świetne, chociaż jak za każdym razem powtarzałam dodatkowo, że z dużymi pieniędzmi wiążą się duże kłopoty (i więcej pieniędzy oznacza więcej kłopotów). Ale na koniec pojawiła się myśl, jakby głos w głowie, który wyśmiał moje dążenia i mówił ” haha, ciekawe skąd ty te duże pieniądze weźmiesz”. Ale ćwiczenie wykonam jeszcze kilka razy, dla pewności, że skądkolwiek nie będą, to na pewno się pojawią 🙂

19/01/2020 14:31

Czy jesteś gotowa/gotowy na Dobrobyt oraz Finansową Wolność?  
Czy jesteś gotowa/gotowy NA ODBLOKOWANIE SWOJEGO BOGACTWA?

Witam Cię serdecznie w miejscu, gdzie będziemy rozmawiać o źródle Twojego dobrostanu i dobrobytu. W miejscu, w którym przedstawię Ci sposób na urzeczywistnienie Twoich finansowych marzeń.

Bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się połączyć z tą wiedzą. To jest bardzo dobrze zainwestowany czas i super decyzja, bo kiedy inwestujesz swój czas w siebie, w pogłębianie swojej wiedzy, zmieniasz się też wewnętrznie, ewoluujesz.  A kiedy się zmienia Twój świat wewnętrzny, zmienia się także świat na zewnątrz Ciebie i Twój sukces finansowy i nie tylko świeci jasnym, cudownym blaskiem.

Ciekawa jestem, do której grupy osób należysz?

 • Czy do tych, którym bardzo trudno jest wznieść się na wyższy poziom finansowy? Naprawdę bardzo się starasz, pracujesz ciężko i dłużej, pogłębiasz swoją wiedzę, słowem starasz się z wszystkich sił osiągnąć swoje finansowe cele. Niestety z miernym lub żadnym rezultatem.
 • A może prowadzisz firmę i należysz do osób, którym naprawdę zależy na tym, by pomóc innym. Starasz się całym swoim sercem, wiesz, że jesteś dobra w tym, co robisz, niestety wciąż masz tylko małą garstkę klientów.

Czy Ty także znajdujesz się wśród tych osób?

Jeżeli tak, to rozumiem, jak sfrustrowana jesteś tym, że nie ma żadnego postępu w Twoim życiu. Możesz nawet odczuwać i myśleć, że Wszechświat jest przeciwko Tobie lub, że nie jesteś wystarczająco dobra.

Jednak skoro czytasz te słowa, oznacza to, że nie poddajesz się i szukasz rozwiązań. Wiedz, że  te wszystkie myśli, emocje, odczucia są tylko informacją o nagromadzonych w Twojej poświadomości negatywnych przekonaniach. To własnie one stanowią ścianę, (wydaje się nie do przebicia ścianę) blokującą dostęp do Twojej wyrzszej Finansowej Półki.

Jednak te negatywne przekonania mogą być w prosty i szybki sposób zamienione na przekonania pozytywne, wspierajace Twój rozwój oraz otwieracjące Cię na Finansowy Dobrostan. By to zrobić, wystarczy zastosować odpowiednią metodę.

Wiedz, że jesteś w odpowiednim miejscu i czasie, gdyż właśnie Program: "Odblokuj Swoje Bogactwo" (OSB) oferuje narzędzia oraz ćwiczenia, dzięki którym systematycznie krok po kroku pozbędziesz się negatywnych przekonań i programów dotyczących pieniędzy, przekroczysz swój dotychczasowy poziom materialny i wejdziesz na wyższą finansową półkę.

ODKRYJ NAJSZYBSZĄ DROGĘ
DO REALIZACJI TWOICH FINANSOWYCH MARZEŃ

POBIERAM PROGRAM OSB »Tak! Jestem Gotowa/y na ODBLOKOWANIE MOJEGO BOGACTWA

Co konkretnie dostaniesz?

"Program OSB Podstawa". Program trwa około 1.5 miesiąca.

Program OSB jest tak skonstruowany, by nie przytłoczyć Cię materiałem do pracy, a równocześnie utrzymać Twoją stałą motywację do uzyskania finansowej wolności. Dlatego co kilka dni będziesz otrzymywać ode mnie maile z dostępem do kolejnego modułu programu.

W ramach PODSTWOWEGO Programu: "ODBLOKUJ SWOJE BOGACTWO"
Otrzymujesz Pakiet Podstawowy OSB.

osb obrazek3cz1Program: "Odblokuj Swoje Bogactwo - Zmiana przekonań na temat pieniędzy kluczem do finansowej wolności” (w skrócie OSB Podstawa) - trwa przez około półtora miesiąca.

Program OSB PODSTAWA składa sie z 8 Modułów (nagrań MP3 audio oraz MP4 - video), dzięki którym sukcesywnie będziesz przeprogramowywać swoje negatywne przekonania na temat pieniędzy oraz możliwego dla Ciebie bogactwa. Dostęp do kolejnych Modułów będziesz otrzymywać sukcesywnie raz na 4 dni.

Joe Vitale, wiecznie uśmiechnięty multimilioner powiedział, że: „Pierwszym krokiem do przyciągania pieniędzy jest zrozumienie swojego sposobu myślenia i zmienienie go. Aby to zrobić, musisz sięgnąć do ukrytych przekonań  i nawet przez chwilę nie myśl, że możesz pominąć ten krok i przejść do pozostałych. Jeśli tak zrobisz, na pewno Ci się nie uda, więc niech Cię nie kusi, żeby potraktować to lekko. Ten pierwszy krok jest niezbędny dla Twojego sukcesu, żebyś mógł przyciągać pieniądze”

Dlatego też celem pierwszej części Programu OSB, jest odkrycie i praca z najbardziej fundamentalnymi, fałszywymi i zakorzenionymi w Tobie przekonaniami na temat pieniędzy oraz ich możliwości zarabiania i otrzymywania przez Ciebie. Będziemy pracować na najbardziej głębokim poziomie podświadomości.

"Odblokuj Swoje Bogactwo - Program Podstawowy" - Szczegóły.
Naciśnij poniżej na interesujący Cię Moduł, by poznać szczegóły OSB Podstawa.

OSBkranik1Moduł 1 „Jak przekonania kształtują życiowe doświadczenia”

Moduł 1 zawiera konkretne informacje, dzięki którym zrozumiesz jak ważnym do tego, by zacząć się cieszyć pełnią życia, jest praca z naszymi najgłębszymi, fundamentalnymi przekonaniami.

Warto rozpocząć pracę z programem od tego modułu, gdyż dzięki tej części poznasz techniki, którymi posługujemy się w całym programie. Zrozumiesz też i namacalnie doświadczysz ich mocy działania na sobie.

Dowiesz się również, jak te metody działają na inne osoby. Jest to nagranie z webinaru, który odbył się na „żywo”.  Dlatego będziesz miał/miała okazję posłuchać wypowiedzi (komentarze) osób, które uczestniczyły w tym szkoleniu. Dowiesz się, jak osoby te  odebrały poszczególne ćwiczenia i co się w nich zmieniło po ich przeprowadzeniu.

Dzięki temu nabierzesz głębszego zaufania do wszystkich procesów, które będziemy przeprowadzać w całym programie OSB oraz otworzysz się bardziej na pozwolenie sobie osiągnięcia konkretnych rezultatów.

Z tego szkolenia dowiesz się:

 1. Jak nasze przekonania wpływają na realizację naszych marzeń. I dlaczego jest tak bardzo istotnym skorygowanie tych przekonań, które nam nie służą.
 2. Dowiesz się czym są tak naprawdę Twoje przekonania i w jaki sposób się one kształtują.
 3. Poznasz skutki błędnych przekonań w Twoim życiu i dowiesz się dlaczego to, w co wierzysz inaczej mówiąc, jakie przekonania w sobie nosisz, determinuje to, czego doświadczasz w Twoim życiu?
 4. Zademonstruję Ci dwie metody na skuteczną i łatwą zmianę fałszywych przekonań.
 5. Razem ze mną wykonasz 2 różne ćwiczenia, bazujące na dwóch różnych metodach, dzięki którym pozbędziesz się dwóch negatywnych przekonań raz na zawsze w niemal błyskawiczny sposób.

 

OSBkranik2Moduł 2 „Regulacja Twojego Finansowego Termostatu”

Za pomocą Modułu 2 dowiesz się jak powstał i czym jest Twój osobisty Finansowy Termostat. Dowiesz się też, jaki ma on związek z naszymi przekonaniami na temat pieniędzy i dlaczego warto go wyregulować.

Razem przeprowadzimy ćwiczenie: : „Proces: Wewnętrzne Połączenie”  pt: „Regulacja Mojego Finansowego Termostatu” Za pomocą tego ćwiczenia ustawimy nasz Finansowy Termostat na wyższy wskaźnik, by nasza sytuacja finansowa była lepsza od obecnej.

Ale to nie wszystko.  Za pomocą tego naprawdę intensywnego ćwiczenia, nie tylko podniesiesz swój finansowy termostat na wyższy poziom, ale także pozwolisz sobie na rozpuszczenie starych przekonań związanych z Twoim dotychczasowym ustawieniem Finansowego Termostatu.  Oczywiście, tylko w przypadku, kiedy tego naprawdę zechcesz.

Moduł ten to fragment nagrania z webinaru na żywo: „Jak zmienić swoje najgłębsze przekonania na temat pieniędzy, by podwoić własny dochód”. Również i tutaj po zakończonym ćwiczeniu, uczestnicy webinaru zostawiali swoje komentarze. Dzięki temu zobaczysz, jak ćwiczenie zadziałało na inne osoby.

Moduł 3 – „Moja prawda o pieniądzach”

OSBkranik1

Zalecam wysłuchanie tego modułu jako kolejnego. Stanowi on wstęp do zmiany przekonań na temat pieniędzy na bardzo głębokim poziomie.

W tym module proponuję Ci serię kilku ćwiczeń, mających na celu dotknięcie i uwolnienie Twoich najbardziej ukrytych przekonań na temat pieniędzy. Przekonań, które leżą głęboko zakopane w Twojej podświadomości. 

Dzięki wszystkim ćwiczeniom z tego modułu, staniemy się bardziej elastyczni i otwarci na zagadnienie pieniędzy. Tym samym także pozwolimy sobie oraz zrobimy miejsce na nowe możliwości. Poszerzymy też swoją strefę komfortu.

Moduł 4 „Ustanowienie Podstawy Źródła Twojego Finansowego Sukcesu”

OSBkranik2

W tym module nie będziemy pracować z naszymi przekonaniami na temat pieniędzy.  W  Module 4 poznasz sposób na podniesienie swoich wibracji do poziomu, w którym rezonujesz z wybranym przez Ciebie finansowym sukcesem.

Dowiesz się też, co to jest podstawa źródła i jak istotny ma ona wpływ na wszystkie wydarzenia w naszym życiu. Nauczysz się też tworzyć podstawę źródła dla Twojego finansowego dobrobytu.

By zaszły pożądane zmiany w naszym życiu  oraz byśmy mogli się cieszyć finansową wolnością ważna jest praca na dwóch płaszczyznach. Z jednej strony jest to uwalnianie fałszywych przekonań na temat pieniędzy, naszej zdolności zarabiania, przekonań na temat ludzi bogatych i całej tej otoczki związanej z finansową strefą.

Z drugiej strony warto w tym samym czasie dbać o to, by podnosić nasze wibracje do poziomu, który rezonuje z wybranym przez Ciebie finansowym sukcesem. W ten sposób zachodzi balans w naszym życiu.

Z mojej praktyki wynika, że skupianie się tylko na uwolnieniu z blokad do finansowej wolności nie przynosi takich szybkich rezultatów, jak równoczesna dbałość o podnoszenie naszych wibracji.

Moduł 5 „Różnica między chceniem a posiadaniem”

OSBkranik1

Trzy rzeczy trzymają nas przed finansową wolnością, czy też życiem, jakie chcemy prowadzić.

Jest to strach, pragnienie (chcenie) oraz opór. 

Wyobraź sobie, że nie boisz się niczego – co wtedy Cię zatrzyma? Albo, kiedy nie masz wewnętrznego oporu, co Cię zatrzyma? Wewnętrzny opór to tak, jak chcieć posuwać się do przodu z włączonym hamulcem. Wewnętrzny opór jest tylko kolejnym przekonaniem, wierzeniem, które zostało ukształtowane przez nas, by ochraniać inne ograniczające przekonania.  Pragnienie natomiast powoduje to, że jesteśmy na wibracjach chcenia a nie posiadania.

W tym module popracujemy z naszym chceniem posiadania pieniędzy.  Poznasz różnicę energetyczną między chceniem czegoś a posiadaniem tego. I dowiesz się jak istotnym jest odczuwanie, że już się posiada to, czego się pragnie.

Wrócisz też do swojego finansowego celu i poznasz bardzo prosty trik, za pomocą którego sprawisz, że Twój cel finansowy będzie bardziej „strawny” do zaakceptowania dla Twojej podświadomości, a co za tym idzie będzie łatwiejszy dla Ciebie do zrealizowania.

Przeprowadzimy też ćwiczenie: „Proces: Wewnętrzne Połączenie” – pt:  „Posiadam Dużo Pieniędzy” Ćwiczenie to było przeprowadzone na webinarze „Jak zmienić swoje najgłębsze przekonania na temat pieniędzy, by podwoić własny dochód”, dlatego będziesz miał/a okazję skonfrontować własne odczucia z tego ćwiczenia, z odczuciami innych osób.

W tym doświadczeniu, które przeprowadzimy w tym module,  przestaniesz pragnąć pieniędzy a raczej pozwolisz sobie odczuwać, że już je masz. Poczujesz komfort odczuwania, że już masz pieniądze. W tym ćwiczeniu także skonfrontujesz się z całym systemem starych, nieaktualnych już i najprawdopodobniej fałszywych przekonań na temat pieniędzy. A następnie pozwolisz sobie część z nich usunąć z Twojego systemu energetycznego. A kiedy to zrobisz, Twoje stosunki z pieniędzmi wejdą na nowy, wyższy poziom i naprawdę pozwolisz sobie na ich posiadanie.

Moduł 6 „Przekonania na temat osób bogatych”

OSBkranik2

Za pomocą Modułu 6 odkryjesz swoje najbardziej głębokie wierzenie na temat pieniędzy i ludzi bogatych i wyzerujesz jego znaczenie. Jedno z ćwiczeń z tego modułu było przeprowadzone na webinarze: „Jak zmienić swoje najgłębsze przekonania na temat pieniędzy, by podwoić własny dochód”, dlatego będziesz miał/a okazję skonfrontować własne odczucia z tego ćwiczenia, z odczuciami innych osób.

Wykonasz też trochę „papierkowej pracy”. Ale nie przerażaj się, jest to ważne, dla odczuwania bogactwa już w tej chwili.

Moduł 7 – „Świadomość biedy – powody, by być biednym”

OSBkranik1

Za pomocą tego modułu zajmiemy się opozycyjną stroną ludzi bogatych. Czyli ludźmi biednymi. Do nich także masz ukształtowany stosunek i przekonania na ich temat, które może powstały dawno temu, jeszcze w Twoim dzieciństwie. Możesz wielu z nich nawet sobie nie uświadamiać.

Możesz nawet podświadomie identyfikować się z ludźmi biednymi. Np. Tak bardzo im współczuć, że we wnętrzu siebie przyjęłaś/przyjąłeś przyrzeczenie albo nawet przysięgę, by być z nimi. A to oznacza zgodę na bycie biednym lub utrzymywanie pewnego poziomu dobrobytu materialnego, który jest adekwatny do identyfikacji z ludźmi biednymi.

Mówiąc ludzie biedni, możesz masz w swoim umyśle obraz konkretnej osoby. A może to obraz z telewizji, lub z jakiejś książki.

Być może także nieświadomie nosisz w sobie Świadomość Biedy, zamiast Świadomości Bogactwa.

Właśnie ŚWIADOMOŚĆ BOGACTWA sprawia, że niektóre osoby, bez zbytniego zaangażowanie w to, po prostu mają pieniądze.

Czym jest Świadomość Bogactwa?

To proste: Świadomość bogactwa jest wiedzą o tym, jak być bogatym. Świadomość biedy natomiast jest wiedzą o tym, jak być biednym.

Dzięki Programowi OSB i wykonywaniu ćwiczeń, które Ci proponuję otworzysz się na wyższą Świadomość Bogactwa.

Za pomocą tego modułu wykonasz kolejny krok ku temu, by szala Świadomości Bogactwa uzyskała jeszcze większą moc. Skonfrontujesz się też z obrazem osoby biednej, która jest wyryta w Twojej podświadomości i przeniesiesz ten obraz na nowy, jaśniejszy poziom.

Moduł 8 „Sprawdzian”

OSBkranik2

To jest już ostatni moduł Programu OSB Podstawa.

Za pomocą Modułu 8 rozprawimy się raz na zawsze z przekonaniami: „Mój cel jest zbyt cenny, bym mogła/mógł go zrealizować”, „Nie zasługuję na pieniądze, większą ilość klientów, nową pracę itd.”, „Nie kocham siebie”,

Następnie wprogramujemy nowe przekonanie: „Pieniądze są źródłem dobra”. Na tym przykładzie dowiesz się też, jak możesz wykorzystać faster EFT do wgrania pozytywnych przekonań do swojej podświadomości.

Na zakończenie postawimy kropkę nad „i” i sprawdzimy jak Ci poszła praca ostatnich kilku tygodni. Sprawdzimy też jaki masz stosunek do pieniędzy i na ile jesteś otwarta/otwarty, by je mieć i przyjmować do swojego życia.

Dzięki ostatniemu ćwiczeniu: „Otwartość na pieniądze”, maksymalnie zwiększysz w sobie poczucie, że jesteś gotów/gotowa przyjąć, przyciągać i mieć pieniądze.

Daj sobie prezent! Zasługujesz na niego!
Zasługujesz na Odblokowanie Swojego Bogactwa!

POBIERAM PROGRAM OSB »Tak! Jestem Gotowa/y na ODBLOKOWANIE MOJEGO BOGACTWA
Regina Regina

Super ćwiczenia z każdym ćwiczeniem mój opór przed pieniędzmi malał ,topił się jak śnieg ,czuję głęboki spokój ,radość i jestem bardzo ciekawa co się teraz będzie działo w moim życiu
Dziękuję Basiu za Twoje ogromne zaangażowanie ,i wiedzę i to ,że tak cudownie dzielisz się nią z nami ,jesteś cudowna ,myślę ,że te wszystkie ćwiczenia pomogą mi na cudowne zmiany w moim wnętrzu a to będzie miało przełożenie na moje życie
Pozdrawiam serdecznie -NAMASTE:)) :)) :))

Ewa Ewa

Cwiczenie jestem juz bogata ,ktore mi sie niechcacy przestawilo na pozycje po ,,otrzymuje pieniadze,okazalo sie ze to przestawienie bylo genialne dla mnie.Gdy docenilam ,ze pieniazki do mnie przychodza swoimi drozkami przyszlo zrozumienie o bogactwie.Zrozumienie wlasnego bogactwa-).Kolejne cwiczenie;,,moja prawda o ludziach bogatych rozladowalo sie w mgnieniu oka ,dzieki dwum wczesniejszym.Nie jestem jeszcze pewna czy czesciowo czy calkowicie wiec z tego powodu powtorze calosc.Morze lez poplynelo przy tych 3 cwiczeniach.
Zachecam wszystkich ,ktorzy maja dostep do Modulow Pani Basi o nie zwlekanie z cwiczeniami!!
Bardzo sie ciesze ze ladunek spraw, ktorych ten modul porusza zostal tak pieknie rozpuszczony.
Dziekuje serdecznie

Poznaj Prawdziwy Sekret Dobrobytu.

Dowiedz się Jak Przestać Pragnąć i Zacznij Odbierać

Jak działają metody wykorzystywane w ćwiczeniach?

osb obrazek3cz1W ćwiczeniach wykorzystujemy głównie cztery rodzaje metod:  Quantum Energy Transformation, FasterEFT oraz Metodę Sedony oraz Dwupunkt.

Są to metody niezwykle proste, ale też niezwykle skuteczne w swoim działaniu. Dzięki nim, po prostu uwalniamy negatywne uczucia i myśli gdziekolwiek się pojawią i kiedykolwiek się pojawią. Dzięki temu kreujemy potrzebną przestrzeń wewnątrz nas na pojawienie się i obecność dobrostanu w naszym życiu.

Rezultaty Mogą Cię Zaskoczyć

Pragnę, być była/był świadomy tego, że podczas programu mogą się pojawić różne niespodzianki, czasami nieoczekiwane. Może się zdarzyć, że finansowy obszar w Twoim życiu, który chcesz zmienić, nie zmienia się tak szybko, jak tego pragniesz, lub też, co zdarza się większości osób, będzie się on polepszał zaskakująco szybko. Tak szybko, że będziesz miał/a na początku problemy z zaakceptowaniem tego, że jest to nawet możliwe.

Można to wytłumaczyć w inny sposób: Chcesz się otworzyć na finansowy sukces. Wykonujesz starannie wszystkie zalecane ćwiczenia programu oraz wprowadzasz zaproponowaną w programie teorię do własnego życia, jednak nic się nie zmienia w Twoich finansach. Za to poprawia się Twoje zdrowie i czujesz się lepiej ze sobą samym/sobą samą. Możesz też odkryć, ze Twoje relacje osobiste diametralnie się poprawiają, są bardziej satysfakcjonujące i zdrowe. Następnie możesz  zauważyć, że czujesz się bardziej komfortowo w pracy i że pojawiły się w niej nowe możliwości. I dopiero wtedy możesz sobie w końcu pozwolić na osiągnięcie finansowego sukcesu, do którego dążyłaś/dążyłeś.

Z całą pewnością program ten wniesie istotne, pozytywne zmiany do Twojego życia. Ale może się także niekiedy zdarzyć, że zmiany te pojawią się w zupełnie innej kolejności, niż oczekiwałaś/oczekiwałeś ich na początku. Twoi znajomi mogą zauważyć  zmiany w Tobie wcześniej od Ciebie.

 Staniesz się bardziej Świadoma/Świadomy i bardziej skuteczny

 

Po pewnym czasie wykonywania ćwiczeń zauważysz, że jesteś bardziej świadoma/świadomy swoich uczuć, nawet jeżeli teraz masz trudności z ich identyfikacją. Oznaczać to będzie nie tylko zdecydowany postęp jaki robisz, ale także będzie to informacja dla Ciebie, że stajesz się gotowa/gotowy by uwolnić/rozpuścić wiele emocji/uczuć/przekonań, których dotychczas unikałaś/unikałeś czy nawet nie przyznawałaś/przyznawałeś się przed sobą, że je posiadasz.

Dobrą wiadomością jest to, że im częściej będziesz wykonywać ćwiczenia z programu, tym łatwiej i szybciej będą się rozpuszczać niepotrzebne przekonania utrudniające Ci postęp finansowy. Nabierzesz większego zaufania do siebie i poczujesz się bardziej bezpiecznie. A co za tym idzie zaczniesz pozwalać sobie na odczuwanie głębiej. Będziesz także częściej doświadczać dobrego samopoczucia oraz zyskasz jeszcze więcej przyjemności z życia we wszystkim co robisz.

Z czasem nauczysz się samodzielnie stosować metody proponowane w programie, a w zasadzie staną się one dla Ciebie drugą naturą. Dzięki temu coraz łatwiej będziesz osiągać kolejne stopnie finansowej wolności.

I jeszcze jedno: Wszystko, czego szukasz na zewnątrz, jest już w Tobie. Urodziłaś/urodziłeś się doskonały/doskonała, tylko o tym zapomniałaś/zapomniałeś. Ludzie szukają na zewnątrz miłości, oświecenia, piękna, radości, szczęścia, dostatku, nie wiedząc o tym, że to wszystko mają już w sobie.

Dlatego nie muszą się ku temu rozwijać i tak naprawdę nie mogą tego dostać, gdyż już to mają. Jednak przykryte jest to ogromem śmieci, jakim są negatywne przekonania i programy, które mają wgrani w siebie.

Przychodzą mi tu na myśl słowa Michała Anioła, który zapytany o to, w jaki sposób przeobraża bryłę kamienia w rzeźbę, powiedział:

„Ja tylko odłupuję niepotrzebne części kamienia i uwalniam z niego anioła, który zawsze był w nim zaklęty”

Za pomocą Programu OSB zaczniesz sukcesywnie odłupywać, te części kamienia, które zakrywają anioła, którym jesteś.

I właśnie tymi ideami będziemy się kierować podczas całego Programu OSB. Uważam bowiem, że doskonale oddają one lub inaczej mówiąc wyjaśniają cały proces, który będzie w nas zachodził po wykonywaniu kolejnych ćwiczeń programu.

Pozwól Sobie Powróć do Tego Stanu, Kim Jesteś Naprawdę.
Czyli do Twórczej, Bogatej, Kochającej i Potężnej Osoby

POBIERAM PROGRAM OSB »Tak! Jestem Gotowa/y na ODBLOKOWANIE MOJEGO BOGACTWA

Jak wygląda przebieg realizacji zakupu?

1. Po kliknięciu w przycisk „Kup Teraz” znajdujący się powyżej, nastąpi przekierowanie do bezpiecznego systemu DotPay lub PayPal gdzie należy dokonać wpłaty. Poprzez system DotPay możesz zapłacić kartą lub dokonać przelewu. Zobacz tutaj jak działa PayPal: http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/paypal-instrukcja/

2. W momencie zaksięgowania płatności dostaniesz email potwierdzający aktywację dostępu, oraz login i hasło za pomocą których będziesz mogła/mógł zalogować się na koncie: www.sukces.odblokujswojebogactwo.pl i pobrać ebooki/kursy/programy na swój dysk.

3. Jeżeli płacisz kartą kredytową/debetową przez system PayPal dostęp do produktu otrzymasz natychmiast, jeżeli płacisz przez DotPay dostęp do produktu otrzymasz w przeciągu 48 godzin od dokonania zakupu.

4. Od tego momentu zaczną też przychodzić do Ciebie od czasu do czasu kolejne informacyjne i wspierające maile ode mnie.

5. Bonusy dostarczę Ci od razu po dokonaniu przez Ciebie zakupu.

 

Prowadząca: Coach Barbara Janina Łukowiak

Barbara Janina Łukowiak to Autorka Programów:

 • USM ("Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata"),
 • OSB (Odblokuj Swoje Bogactwo),
 • DRJ (Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku)
 • WPS (Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Życiu Osobistym)

Coach Zdrowego Stylu Życia, Psycholog Zarządzania, Coach Quantum Energy Transformation, Pisarka, autorka między innymi poradników: "Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia", "Potrzeby Wewnętrznego Dziecka a Spełnianie Marzeń”, „Urzeczywistnij Swoje Marzenia", współautorka serii: „Dwupunkt Radość w Jedności”

Barbara   Janina   Łukowiak pomaga skoncentrowanym na sercu, przedsiębiorczym kobietom (takim jak Ty) budować pewność siebie, odwagę i klarowność, aby mogły cieszyć się owocami swojego holistycznego biznesu oraz stały się magnesem przyciągającym ich idealnych klientów.

Barbara Janina Łukowiak uczy, jak w łatwy, szybki i skuteczny sposób stać się wolnym od ograniczających przekonań, struktur, blokad, schematów i systemów, które przeszkadzają w odnoszeniu sukcesów życiowych i zawodowych.

Pomaga też dostroić się do częstotliwości bogactwa, dobrostanu, sukcesu i zdrowia a co za tym idzie, na co dzień czuć się spełnionym, bezpiecznym oraz otwartym na nowe, niesamowite możliwości, jakie przynosi życie.

Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia po drugiej stronie  🙂

 

Barbara Janina Łukowiak