Uwaga Utalentowani, Nastawieni na Sukces Świadomi i Twórczy Przedsiębiorcy o Otwartym Sercu i Umyśle

ODKRYJ SKUTECZNY SPOSÓB
NA POPRAWĘ JAKOŚCI SWOJEGO ŻYCIA

Sekretna broń, której używają kobiety sukcesu by z łatwością realizować swoje cele i marzenia

Uwaga! Wielka Promocja Rocznicowa!

Dzień 2:

Promocja obowiązuje od 15.01.2019 godz.10:00 (WTOREK) do

16.01.2019 godz. 10:00 (ŚRODA)

Warsztaty: "Dwupunkt Radość w Jedności Krok Po Kroku"
w cenie -67%

Promocja wygaśnie za:

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy pozwalasz na zmiany?

NOWA Promocyjna Cena Warsztatów DRJ!

Wartość  Warsztatów to 1200 PLN  + Prezenty

Ale Dzisiejsza Specjalna Oferta

OBOWIĄZUJĄCA TYLKO w WIELKIEJ PROMOCJI ROCZNICOWEJ to tylko:

397.00 PLN

Oszczędzasz zatem dokładnie 803.00 PLN

 Skorzystaj z promocji TUTAJ:

POBIERAM WARSZTATY DRJ »Tak! Jestem Gotowa/y na POSZERZENIE TEGO, CO DLA MNIE MOŻLIWE

testimonialklaratestimonialkrzysztof

 

Witam Cię serdecznie. Bardzo się cieszę, że zajrzałaś/eś na tę stronę.

I powiem Ci, że to nie jest przypadek, że akurat TY znalazłeś/znalazłaś się właśnie tutaj i właśnie teraz.

Jesteś tutaj, gdyż wyrażasz głęboko, we wnętrzu siebie, gotowość na zmiany. Na małe zmiany ale też i na takie, dzięki którym pozostawisz za sobą wszystko, co już nie należy do Twojej obecnej drogi życiowej.

Wyrażasz też gotowość na przyjęcie tego, co faktycznie do Ciebie należy oraz zrozumienie tego, Kim w rzeczywistości naprawdę JESTEŚ.

Pragniesz też poszerzyć to, co jest możliwe dla Ciebie i znaleźć sposób na to, by żyć życiem przekraczającym wszelkie ograniczenia.

Jesteś w odpowiednim miejscu i czasie! Za chwilę poznasz sposób na rozwiązanie swojego problemu:)

Pozwól, że zadam Ci pytanie:

Czy jesteś w stanie stworzyć coś nowego dla siebie, kiedy myślisz w ten sam sposób co zawsze, kiedy działasz i reagujesz na sytuacje, w ten sam sposób, co zawsze, oraz kiedy trzymasz w sobie te wszystkie obawy i ograniczenia z dzieciństwa?

No właśnie. Ale istnieje wyjście z tego zamkniętego i samonapędzającego się koła.

Kiedyś, nazwijmy to staromodną drogą, posługiwaliśmy się w tym celu afirmacjami, wizualizacją, pozytywnym myśleniem itd. Potem powstały takie metody jak EFT, Faster EFT, Metoda Sedony. Te metody są efektywne, ale ....

Czy wiesz, że możesz nauczyć się czegoś w zupełnie nowy sposób? Sposób, w którym Twój racjonalny umysł zupełnie nie uczestniczy? Sposób, w którym jesteś już wolna od ograniczających Cię przekonań wszystkiego tego, co jest dla Ciebie możliwe, a co nie jest?

Czy wiesz, że możesz uczyć się z Twojego własnego pola kwantowego będącego polem nieskończonych, otwartych możliwości? Oraz uczyć się od tej swojej części, która ma łatwy dostęp do nieograniczonych możliwości z nieskończonego pola potencjału? Dzięki temu możesz wręcz zaprojektować swoje życie od nowa, tak, by było spełnieniem Twoich marzeń.

dwupunktzdjecieprofiloweDzisiaj jesteś tutaj, aby odkryć absolutnie naturalny, prosty i genialny sposób na zmianę. Zmianę niechcianej sytuacji, w której się znajdujesz, zmianę ograniczających przekonań, myśli i emocji itd.

Takim uniwersalnym narzędziem, które możesz wykorzystać bez granic we wszystkich dziedzinach Twojego życia i którego stosowania możesz się nauczyć niemal błyskawicznie jest właśnie Dwupunkt Radość w Jedności.

Osiągnij prawdziwe spełnienie w swoim życiu
i zajmij miejsce,
które w rzeczywistości Ci się należy.

POBIERAM WARSZTATY DRJ »Tak! Jestem Gotowa/y na POSZERZENIE TEGO, CO DLA MNIE MOŻLIWE
Andrzej Andrzej

Dwa lata temu uczestniczylem na warsztatach dwupunktu we Wroclawiu . Nie bede mowil u kogo zeby nie robic antyreklamy. Wydaje mi sie ze wiele osob ktore wtedy uczestniczyly na warsztatach nic sie nie nauczyly a co za tym idzie nikt nie umial poslugiwac sie dwupunktem. Tutaj natomiast bylismy prowadzeni od samego poczatku krok po kroku. Mysle ze kazdy tak jak ja zrozumial o co chodzi i dzieki tej metodzie pomoze sobie i innym Basiu wielkie dzieki. pozdrawiam.

Władysława Wojciechowska Władysława Wojciechowska

Bardzo dziękuję Basiu za ogrom fachowej wiedzy teoretycznej i przede wszystkim praktycznej.Od dawna tego szukałam.Jestem wdzięczna że mogłam z tego kursu skorzystać. Wiem że przede mną wiele ćwiczeń z dwupunktem ale już dziś odzyskuję wiarę, radość i większą chęć do działania. Wierzę że praca z dwupunktem pomoże zmienic wiele w moim życiu.wiele poprawić na lepsze. Gorąco pozdrawiam z wyrazami wdzięczności że trafiłam na Twoją Basiu ofertę.Władysława Wojciechowska

Jesteś warta tego,

by dobre rzeczy pojawiły się w Twoim życiu!

dwupunktDwupunkt jest jedną z tych cudownych esencji, które pomagają nam uwolnić się od blokad z przeszłości i z teraźniejszości oraz otworzyć nas na nowe założenia, dzięki którym nasze życie będzie łatwiejsze, spokojniejsze, ekscytujące i bardziej harmonijne oraz szczęśliwsze.

Co to tak naprawdę oznacza? Czym jest ta esencja i w jaki sposób można ją zastosować, by zbliżyć się do prawdziwej/prawdziwego siebie?

Sama nazwa: Dwupunkt pochodzi od dwóch punktów, na których skupiamy swoją uwagę podczas posługiwania się tą techniką.

Za pomocą tej metody, w sposób łatwy, prosty i szybki możesz pomóc sobie w uzdrowieniu/poprawieniu/udoskonaleniu wszystkich obszarów w Twoim życiu, poczynając od emocji, ciała fizycznego a kończąc na manifestowaniu Twoich marzeń i pragnień.

Brzmi to trochę niewiarygodnie?

Zapewniam Cię, że praca z Dwupunktem jest ograniczona tylko przez granice Twojej świadomości, kreatywności i wyobraźni.

Istotą i celem Dwupunktu jest tworzenie naszej nowej, lepszej rzeczywistości wewnętrznej i zewnętrznej oraz przybliżenie nas to naszej PRAWDZIWEJ ISTOTY.

Dzieje się to poprzez nasze świadome połączenie się ze Źródłem (niektórzy nazywają to polem 0, Bogiem, Kreatorem, Matriksem, polem potencjału) i równoczesne skupienie uwagi na: problemie, z którym pracujemy oraz na jego rozwiązaniu. Przy czym wcale nie musimy wiedzieć, jakie to będzie rozwiązanie, kiedy i w jaki sposób do nas przyjdzie. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że istnieje nieskończona ilość doskonałych rozwiązań i doskonałych sposobów dostarczenia ich nam przez Wszechświat.

Patrząc z tej perspektywy rozumiemy już głębiej prawo przyciągania, afirmacje, medytacje, wizualizację, technikę EFT itd. Te wszystkie narzędzia służą do tego, by łatwiej byłoby nam się otworzyć i zaprogramować korzystne dla nas rozwiązania.

Dwupunkt idzie o wiele dalej, albo/i o wiele głębiej. Sięga bowiem do źródła problemu i przynosi nam jego rozwiązanie o wiele szybciej niż przedstawione wyżej metody.

Stosując Dwupunkt możemy skutecznie i szybko zmienić swoje negatywne programy, schematy, blokady oraz przekonania. A dzięki temu zachodzą też zmiany w środowisku, które nas otacza (rodzina, znajomi, relacje, praca, finanse itd.).

Metodę tę możemy wykorzystać dla nas samych, możemy też zastosować ją dla innych istot (inna osoba, zwierzę, roślina).

Daj sobie prezent! Zasługujesz na niego!
Pozwól sobie na codzienne odkrywanie
niesamowitych możliwości!

POBIERAM WARSZTATY DRJ »Tak! Jestem Gotowa/y na POSZERZENIE TEGO, CO DLA MNIE MOŻLIWE
 Ewa Biały Ewa Biały

To był mój pierwszy kontakt z dwupunktem, choć trochę czytałam wcześniej. Bardzo mi się podoba, również to, że jak zabraknie mi czasu to mam dostęp do wszystkich materiałów i nagrań. Wielki komfort . Ćwiczenia super, pomysł na procesy – dla mnie genialny. Czuję się na prawdę dużo pewniej i bezpieczniej, choć u mnie czas wielkich zmian. Bardzo dziękuję i gratuluję Basiu.

Grażyna Grażyna

Pani Basiu jestem wdzięczna za umożliwienie mi udziału w 2 części kursu. Komfortem jest dla mnie ze mam dostęp cały czas. Webinar jest o 19,00 to u mnie jest 2-3 rano, a to nie jest czas na przyswojenie materjału. Jestem z Panią chyba od zawsze i wszystkie materiały które mam od Pani są wspaniale. Jest to mój pierwszy kontakt z dwupunktem i mam nadzieje ze nie ostatni. Po pierwszej sesji już były zmiany, to działa. Pozdrawiam i dziękuję za już i czekam na dalsze części Grazyna

Co dostajesz i jak możesz skorzystać z całości Programu DRJ?

dwupunkt

 • Na warsztatach: "Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku" (DRJ) krok po kroku i systematycznie wykonujemy ćwiczenia, które umożliwiają i ułatwiają przybliżenie się do siebie, zintegrowanie z samym sobą i doświadczenie tego, kim jesteśmy naprawdę: CUDOWNĄ ISTOTĄ, KTÓREJ NATURALNYM STANEM JEST DOZNAWANIE WSZELKIEGO DOBRA I BOGACTWA W SWOIM ŻYCIU. Jesteśmy osobami, KTÓRE MAJĄ MOC!
 • W tym Programie dzielę się z Tobą naprawdę prostą ale niezwykle skuteczną  techniką, dzięki wykorzystaniu której możesz znacznie wpłynąć na poziom swojego dochodu, biznes lub karierę a także możesz faktycznie zmienić wszystkie aspekty Twojego życia na lepsze.
 • Korzystanie na co dzień z Dwupunktu Radość w Jedności może pomóc Ci też w tworzeniu dobrobytu w każdej dziedzinie Twojego życia. Nie tylko finansowego dobrobytu, Twojej kariery zawodowej, zwiększenia ilości klientów, ale także sukcesów w miłości, relacjach partnerskich, oraz nieograniczonego przypływu sprzyjających okoliczności i ogólnego otwarcia na wszelki dobrobyt.
 • Główne przesłanie tego programu opiera się na założeniu, że Wszystko jest informacją i energią. Ocean, skały, drzewa, Ty i Ja, to wszystko jest energią i informacją. Wszystkie nasze myśli, emocje i przekonania są wzorami informacji i energii. Na poziomie kwantowym, na poziomie Esencji Energii, czyli w świecie energii i informacji, nie ma dualizmu. Jest tylko energia i informacja. A ta może płynąć lub być zablokowana.

Jeżeli przyjmiesz tylko te dwa pryncypia: energia płynie, albo energia jest zablokowana, wtedy z większą łatwością możesz poradzić sobie z wszystkimi problemami, niezależnie od tego, na jakim poziomie występują. Dlaczego? Gdyż zablokowana energia/informacja ma istotny związek z wszelkimi problemami jakich doświadczasz w swoim życiu.

 

Co konkretnie dostaniesz?

Do Twojej dyspozycji przygotowałam 2 stopniowe warsztaty:

Stopień I: Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku cz.1 Jak żyć życiem przekraczającym wszelkie ograniczenia” WARTOŚĆ 600PLN

Pierwszy stopień ma na celu zapoznanie Cię z ideą Dwupunktu oraz jego praktycznym zastosowaniem. Wskazany jest szczególnie dla osób, które stawiają dopiero pierwsze kroki z Dwupunktem Radość w Jedności.

Naciśnij poniżej na interesujący Cię Warsztat: DWUPUNKT STOPIEŃ I, by poznać jego szczegóły

Warsztat 1 – Synchronizacja ze „Źródłem Esencji Energii Życia” +

Warsztat 1 – Synchronizacja ze „Źródłem Esencji Energii Życia”

 • Dowiesz się czym jest Pole: „Źródło Esencji Energii Życia” i dlaczego przebywanie w nim zwiększa możliwości Dwupunktu. Nauczysz się wchodzenia w to pole i korzystania z jego możliwości za pomocą Dwupunktu.
 • Wspólnie wykonasz ze mną kilka ćwiczeń z Dwupunktem, dzięki temu zaczniesz się z większą łatwością nim posługiwać.
Warsztat 2 – Białe Ciało – Przypomnij Sobie Kim Naprawdę Jesteś +

Warsztat 2 –  Białe Ciało – Przypomnij Sobie Kim Naprawdę Jesteś

 • Dowiesz się co to jest Białe Ciało i jak się z nim łączyć podczas Dwupunktu.
 • Wspólnie wykonasz ze mną kilka ćwiczeń z Dwupunktem, dzięki temu zaczniesz się z jeszcze większą łatwością nim posługiwać.
Warsztat 3 – Co się dzieje podczas stosowania Dwupunktu +

Warsztat 3 – Co się dzieje podczas stosowania Dwupunktu

 • Dowiesz się czym są płaszczyzny informacji i energii.
 • Uświadomisz sobie czym w istocie jest tzw. Przeskok Kwantowy i dlaczego jest on możliwy.
 • Dowiesz się czym w istocie jest załamanie fali.
 • Wspólnie wykonasz ze mną kilka ćwiczeń z Dwupunktem, dzięki temu zaczniesz się z jeszcze większą łatwością nim posługiwać.
Warsztat 4 – Jak pracować z Dwupunktem +

Warsztat 4 – Jak pracować z Dwupunktem

 • Dowiesz się czym są procesy Dwupunktu i jak je wykonywać, by Dwupunkt był jeszcze bardziej skuteczny.
 • Dowiesz się co to Dwupunkt Dokonany i kiedy go najlepiej stosować.
 • Dowiesz się jaka jest Twoja rola w pracy z problemem.
 • Dowiesz się co robić po wykonanym Procesie Dwupunktu.
 • Dowiesz się jaka jest Twoja rola w kreowaniu rezultatów.
 • Wspólnie wykonasz ze mną kilka ćwiczeń z Dwupunktem, dzięki temu zaczniesz się z jeszcze większą łatwością nim posługiwać.

Stopień II: „Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku cz.2 Dwupunkt Rozszerzony”                 WARTOŚĆ 600PLN

Drugi stopień wskazuje jak możesz jeszcze lepiej i skuteczniej wykorzystać możliwości Dwupunktu Radość w Jedności w swoim życiu oraz jak możesz pomóc innym istotom (ludziom, zwierzętom, roślinom) wykorzystując to narzędzie.

Naciśnij poniżej na interesujący Cię Warsztat: DWUPUNKT STOPIEŃ II, by poznać jego szczegóły

Warsztat 1 – Rozwiązanie problemu na poziomie kwantowym +

Warsztat 1 – Rozwiązanie problemu na poziomie kwantowym

 • Transformacja emocji na poziomie kwantowym.
 • Transformacja przekonań na poziomie kwantowym
 • Instalacja nowych przekonań na poziomie kwantowym
 • Transformacja blokad energetycznych na poziomie kwantowym
 • Połączenie tych czterech elementów w jednym Dwupunkcie
Warsztat 2 – Integracja zdolności i zasobów na poziomie kwantowym +

Warsztat 2 – Integracja zdolności i zasobów na poziomie kwantowym

 • Linia czasu i możliwości jej wykorzystania w Dwupunkcie Radość w Jedności
 • Integracja energii i zasobów (np. ziół, kolorów, kamieni itp.) na poziomie kwantowym
 • Instalowanie korzystnych przekonań oraz zdolności (językowych, muzycznych, sportowych, artystycznych) na poziomie kwantowym
 • Integracja Ciebie z przyszłości, która/który ma już rozwiązany problem
 • Całościowa struktura Rozszerzonego Procesu Dwupunktu Radość w Jedności
Warsztat 3 – Dwupunkt dla innych osób +

Warsztat 3 – Dwupunkt dla innych osób

 • Aplikacja Dwupunktu Radość w Jedności dla innych osób, zwierząt, roślin
 • BHP pracy z klientem za pomocą Dwupunktu
 • Dwupunkt dla grup osób
 • Dwupunkt na odległość poprzez czas i przestrzeń
Warsztat 4 – Wykorzystanie wyobraźni w Dwupunkcie Radość w Jedności +

Warsztat 4 – Wykorzystanie wyobraźni w Dwupunkcie Radość w Jedności

 • Wspólnie wykonasz ze mną ćwiczenia z Dwupunktem, dzięki temu zaczniesz się z jeszcze większą łatwością nim posługiwać.

Jeżeli skończyłaś/skończyłeś kurs Dwupunktu u innej osoby, być może zastanawiasz się, czy warto korzystać z kolejnego kursu, skoro już wiesz jak stosować Dwupunkt.

Zapewniam Cię, że warsztaty Dwupunkt Radość w Jedności pokażą Ci technikę Dwupunktu, pracę z nim i możliwości jego wykorzystania z zupełnie innej perspektywy.

POBIERAM WARSZTATY DRJ »Tak! Jestem Gotowa/y na POSZERZENIE TEGO, CO DLA MNIE MOŻLIWE

Otrzymujesz także BONUSY o wartości 235 PLN:

BONUS 1:

Nagrania z dwóch pierwszych, wstępnych warsztatów: "Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku" Są to:

warsztat1Warsztat 1: Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku cz.1. Jak żyć życiem przekraczającym wszelkie ograniczenia – Wprowadzenie do Dwupunktu Radość w Jedności (wartość 80 PLN)

warsztat2Warsztat 2: Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku cz.1. Jak żyć życiem przekraczającym wszelkie ograniczenia - Podstawowa Technika wykonywania Dwupunktu (wartość 80 PLN)

dwupunkt-radosc-w-jednosci-6-na-9-3d-transparentBONUS 2:

Poradnik: "Dwupunkt Radość w Jedności. Kreowanie Nieskończonych Możliwości" (wartość 37 PLN : )

zeszyt-cwiczen-3d-transparent  BONUS 3: 

Podręcznik/zeszyt: „Procesy Dwupunktu Radość w Jedności w Praktyce. Zeszyt Ćwiczeń”. Możesz go wydrukować i zapisywać w nim Twoje zmiany z Dwupunktem (plik PDF) (wartość 19 PLN)

karty-inspiracji-transparent BONUS 4:

"Karty Inspiracji z Dwupunktem Radość w Jedności" -"Karty Inspiracji" zostały stworzone specjalnie dla Ciebie. Niosą ze sobą moc i pozytywne stwierdzenia, które mogą się przyczynić do tworzenia Twojej nowej, lepszej rzeczywistości. Karty te mogą też stanowić doskonałe potwierdzenie cudownych zmian, które już zachodzą w Twoim życiu (plik PDF) (wartość 19 PLN)

Ważna Informacja:

 • Wszystkie materiały są umieszczone na Specjalnie Przygotowanej Stronie Internetowej.
 • Materiały otrzymujesz w formie plików pdf oraz nagrań mp4 (video) oraz mp3 (audio) (do odsłuchania np. na telefonie komórkowym w wolnej chwili). Dzięki temu możesz powtórzyć/utrwalić wiedzę z warsztatów.

Inwestujesz dzisiaj w siebie,
by wreszcie zrealizować cele, o których marzysz:

Podejmij AKCJĘ Przed Zakończeniem PROMOCJI

POBIERAM WARSZTATY DRJ »Tak! Jestem Gotowa/y na POSZERZENIE TEGO, CO DLA MNIE MOŻLIWE

Wszystkie procesy myślowe, dogmaty, schematy, blokady, wzory informacji, które istnieją w naszej podświadomości i na wielu różnych poziomach naszego ja powodują to, że:

 • nie wiemy kim naprawdę jesteśmy
 • zapominamy o własnych priorytetach.
 • że myślimy, że cała nasza przeszłość to negatywny bagaż
 • że teraźniejszość to walka z czasem
 • że przyszłość jest jedną wielką niewiadomą, o którą się cały czas martwimy.

Wszystko to powoduje, że żyjemy i przyciągamy osoby podobnie myślące i odczuwające. Przyciągamy także sytuacje, które są adekwatne do naszych przekonań.  W tej sytuacji naprawdę trudno nam nabrać szerszej perspektywy i wyciągać odpowiednie, pozytywne wnioski z każdego doświadczenia, w którym bierzemy udział.

Jednak, kiedy znamy Dwupunkt, nie musimy się już niczym martwić, gdyż dzięki posługiwaniu się to metodą na co dzień, wiemy, że podsuwa on nam najlepsze rozwiązania sytuacji.

Sednem problemu może być nawet pojedyncza myśl albo pojedyncza emocja odnośnie traumatycznego wydarzenia. Dwupunkt potrafi dojść po tej nitce do kłębka, do sedna problemu i rozwiązać go.

My nic nie musimy robić oprócz jednoczesnego skupienia się na problemie i jego rozwiązaniu. Resztę wykona za nas poprzez Dwupunkt nasze Białe Ciało.

Przez ostatnie kilka lat nauka mówi nam, że realność różni się znacznie od tego w co wierzyliśmy, kiedy dorastaliśmy. Teraz wiemy, że nie tylko my żyjemy w wszechświecie, ale, także to, że wszechświat żyje w nas. Do tego wszechświat składa się z energii, z kwantowej siły.

dwupunktzdjecieprofiloweKiedy to wiemy, uświadamiamy sobie też, że wokół nas jest znaczniej więcej możliwości niż zdajemy sobie z tego sprawę.

Zwykle żyjemy w swoich własnych jaskiniach, upiększamy je, udoskonalamy, ale obawiamy się wyjrzeć poza nie. Obawiamy się wyjrzeć poza nasze nawyki, przyzwyczajenia, rodzinne tradycje i przekazy.

Ale kiedy wyjdziemy poza te obawy i odważymy się wyjść z naszej jaskini przyzwyczajeń i naszego sposobu oglądania świata, z naszej strefy komfortu, wtedy wszechświat pokaże nam niesamowite możliwości, które są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Czy odważysz się wyjść ze swojej jaskini
obaw, przyzwyczajeń, ulubionej strefy komfortu,
by Wszechświat pokazał Ci
niesamowite możliwości

i codzienne małe i duże cuda?

POBIERAM WARSZTATY DRJ »Tak! Jestem Gotowa/y na POSZERZENIE TEGO, CO DLA MNIE MOŻLIWE

PODSUMOWANIE:
Oto co otrzymasz, kiedy Dzisiaj Zakupisz Pakiet:
DRJ Stopień I i II:

 • Wszystkie nagrania z warsztatów DRJ Stopień I i II
 • Dostęp do Pakietu przez 1 rok
 • Nagrania z wszystkich warsztatów w formie
  mp4 (video) oraz mp3 (audio)
 • Pliki PDF ze slajdami z warsztatów
 • Dyplomy
 • Bonusy o wartości 235 PLN

 

Jak wygląda przebieg realizacji zakupu?

1. Po kliknięciu w przycisk „Kup Teraz” znajdujący się powyżej, nastąpi przekierowanie do bezpiecznego systemu DotPay lub PayPal gdzie należy dokonać wpłaty. Poprzez system DotPay możesz zapłacić kartą lub dokonać przelewu. Zobacz tutaj jak działa PayPal: http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/paypal-instrukcja/

2. W momencie zaksięgowania płatności dostaniesz email potwierdzający aktywację dostępu, oraz login i hasło za pomocą których będziesz mogła/mógł zalogować się na koncie: www.sukces.odblokujswojebogactwo.pl i pobrać ebooki/kursy/programy na swój dysk.

3. Jeżeli płacisz kartą kredytową/debetową przez system PayPal dostęp do produktu otrzymasz natychmiast, jeżeli płacisz przez DotPay dostęp do produktu otrzymasz w przeciągu 48 godzin od dokonania zakupu.

4. Od tego momentu zaczną też przychodzić do Ciebie od czasu do czasu kolejne informacyjne i wspierające maile ode mnie.

5. Bonusy dostarczę Ci od razu po dokonaniu przez Ciebie zakupu.

 

Prowadząca: Coach Barbara Janina Łukowiak

Barbara Janina Łukowiak to Autorka Programów:

 • USM ("Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata"),
 • OSB (Odblokuj Swoje Bogactwo),
 • DRJ (Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku)
 • WPS (Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Życiu Osobistym)

Coach Zdrowego Stylu Życia, Psycholog Zarządzania, Coach Quantum Energy Transformation, Pisarka, autorka między innymi poradników: "Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia", "Potrzeby Wewnętrznego Dziecka a Spełnianie Marzeń”, „Urzeczywistnij Swoje Marzenia", współautorka serii: „Dwupunkt Radość w Jedności”

Barbara   Janina   Łukowiak pomaga skoncentrowanym na sercu, przedsiębiorczym kobietom (takim jak Ty) budować pewność siebie, odwagę i klarowność, aby mogły cieszyć się owocami swojego holistycznego biznesu oraz stały się magnesem przyciągającym ich idealnych klientów.

Barbara Janina Łukowiak uczy, jak w łatwy, szybki i skuteczny sposób stać się wolnym od ograniczających przekonań, struktur, blokad, schematów i systemów, które przeszkadzają w odnoszeniu sukcesów życiowych i zawodowych.

Pomaga też dostroić się do częstotliwości bogactwa, dobrostanu, sukcesu i zdrowia a co za tym idzie, na co dzień czuć się spełnionym, bezpiecznym oraz otwartym na nowe, niesamowite możliwości, jakie przynosi życie.

Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia po drugiej stronie  🙂

 

Barbara Janina Łukowiak