Webinar - Blokady na drodze do spełnienia marzeń i jak się ich pozbyć

Na dole strony znajdują się szczegóły dotyczące tego szkolenia internetowego.

PODWÓJNA PROMOCJA!
Niezależnie od pakietu, który zakupisz, dostajesz USM W PROMOCYJNEJ CENIE wraz z wszystkimi BONUSAM oraz dostajesz DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ DO PROGRAMU USM Pakiet Srebrny DLA WYBRANEJ PRZEZ SIEBIE OSOBY.
Czyli oferujesz jej prezent w wysokości 1147 PLN
(tyle bowiem kosztuje Pakiet Srebrny USM bez promocji)
Ciekawe, kogo możesz  w ten sposób obdarować?
UWAGA! DOSTĘP DO PODWÓJNEJ PROMOCJI wygasa w przeciągu trzech najbliższych godzin!

Skorzystaj proszę z PODWÓJNEJ PROMOCJI tutaj:

Program URZECZYWISTNIJ SWOJE MARZENIA >>>PODWÓJNA PROMOCJA

Już dzisiaj zapraszam Cię na darmowe nagranie z webinaru/szkolenia pt:  "Blokady na drodze do spełnienia marzeń i jak sie ich pozbyć"

UWAGA! Wiedzą, którą będę przekazywać podczas tego szkolenia, dzielę się tylko z moimi płatnymi studentami. Dlatego nagranie będzie dostępne tylko przez 24 godziny.

A oto jakie tematy będziemy poruszać:

  1. Wykonasz ze mną bardzo proste ćwiczenie, które ma istotny związek z manifestowaniem, pojawianiem się w naszym życiu tego, co pragniemy otrzymać. Zrozumiesz też, dlaczego warto to ćwiczenie stosować codziennie, by ułatwić sobie realizację marzeń.
  2. Dowiesz się w czym tkwi sekret doznawania wszelkiego dobra, dobrostanu i obfitości w Twoim życiu, czyli poznasz klucz do manifestacji Twoich pragnień.
  3. Wykonam Dla Ciebie Proces Dwupnktu na Twoje otwarcie na nowe możliwości.
  4. Dowiesz co możesz zrobić już zaraz, dzisiaj, po zakończeniu spotkania, by zrobić miejsce na spełnienie swoich marzeń.
  5. Dowiesz sie jak rozpoznać blokady utrudniające Ci realizacje celu i w jaki najłatwiejszy sposób możesz sie ich pozbyć.
  6. Poznasz proces: „Kwantowa transformacja energii”, dzięki któremu nauczysz się szybko podnosić poziom energii w swoim ciele, a co za tym idzie pomożesz sobie w szybszej manifestacji Twoich pragnień.
  7. Wspólnie wykonamy bardzo efektywne ćwiczenie. Będzie to jedna z najważniejszych rzeczy, które zrobisz w swoim życiu. Dzięki temu ćwiczeniu przeskanujesz swoje całe ciało w poszukiwaniu blokad, które trzymają Cię i utrudniają realizacje Twoich marzeń, a następnie uwolnisz sie od tych blokad.
  8. Na zakończenie konferencji dowiesz się o moim naprawdę mocnym programie: Urzeczywistnij swoje marzenia – 40 dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata

Na Twoją skrzynkę pocztową przyjdą szczegółowe informacje i link do nagrania z webinaru.

Jeżeli byłaś/byłeś na moich poprzednich konferencjach, lub miałaś/miałeś dostęp do nagrań wiesz, ze nie lubię tracić czasu na puste rozmowy. Moje konferencje, to tak naprawdę konkretne warsztaty, dzięki którym możesz posunąć  sie do przodu w dziedzinie, na której temat jest dany webinar.

Dokładnie tak samo będzie i tym razem.

Czekam na Ciebie i jestem naprawdę podekscytowana tym , co będzie sie działo i co mam Ci do przekazania.

Pozdrawiam serdecznie

Barbara Łukowiak

 

Proszę, podziel się ze swoimi znajomymi inf o tym szkoleniu 🙂